Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Önéletrajzban érdemes felsorol...

Önéletrajzban érdemes felsorolni olyan iskolát amit nem fejeztem be?

Figyelt kérdés

Nem tudok sok mindent az önéletrazjba írni mert munkaviszonyom sem volt még viszont az érettségi után nem fejeztem be az okj képzést sem.Azért beleírnám nehogy azt higgyék hogy semmivel nem próbálkoztam évekig..vagy jobb ha inkább nem?

Mivel lehet még jól kihozni egy önéletrajzot ilyen esetben?Sokat számít vagy csak formaság?Ha az ember pl nem egy komoly végzettséget igénylő állásra jelentkezik.


2011. febr. 28. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha az OKJ-s képzésed kapcsolódik a megpályázott pozícióhoz, sz*rban leszel, mert kérik majd az eredetit bemutatni, de legalábbis másolatot. Már feltéve, hogy normális céghez jelentkezel.
2011. febr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha az OKJ képzés témája kapcsolódik a megpályázott álláshoz, akkor beleírnám, de úgy hogy még nem befejezett, vagy ilyesmi.

Arra figyelj, hogy ne legyen félreérthető, abból gond lehet.

2011. febr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem kapcsolódik hozzá,csupán azt szeretném elkerülni vele hogy ne tűnjön úgy h nem fogtam bele semmibe azalatt az idő alatt..Viszont nemtudom érdemes e ha nem lett eredménye.
2011. febr. 28. 20:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Írd bele, és a kísérőlevélben írd le, hogy ez a képzés nem volt neked, testhezálló, de mégis jó, mert tanultál olyan dolgokat, amiket hasznosíthatsz a munka folyamán (ezeket sorold fel).

Egyébként is igaz, hogy ha önmagában az önéletrajzod nem meggyőző, akkor írj normális, szép kísérőllevelet, olyat, ami ráveszi a munkáltatót, hogy behívjon interjúzni.

2011. febr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!