Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Adtatok kölcsön pénzt úgy...

Adtatok kölcsön pénzt úgy hogy utánna az illető baszott visszaadni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem szoktam kölcsönadni,legfeljebb családon belül és nem nagy összeget.
2011. márc. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
nem pénzt..cigit...
2011. márc. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

igen, nem volt nagy összeg, de elég ha 10 ember lehúz egyenként 100 Ft-tal.

szóval inkább nem is adok kölcsön senkinek sem.

(Még 10 ft-ot se)

2011. márc. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Semmit nem tudsz tenni,ha valaki nem adja vissza a pénzed.Elméletileg feljelentheted,de arra várhatsz amig abból eredmény születik.Inkább ne adj kölcsön,és ennyi.
2011. márc. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
En adtam kolcson 8 evvel ezelott 10 ezer ft ot. nem kaptam vissza azota sem. Azota megegyszer kert az illeto 5 ezret,de nem adtam neki. igy csak 10 ezret buktam
2011. márc. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Ezutám bölcsebb leszel, én is így jártam, hiába óvtak ettől! Úgy látszik mindenki, ill. sokan csak a maguk kárán tanulnak, bár jobb lenne másén!
2011. márc. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen. Jó barát volt az illető, jól is keresett, de hirtelen megbetegedett és kellett hirtelen fél milla műtétre, aminek a fele megvolt, a más felét pedig kölcsönbe odaadtam. Volt róla kölcsönszerződés, de nem estem rögtön az illetőnek, amikor közölte, hogy nem tud fizetni, csak késve. Nem rohantam ügyvédhez a papírral, mert jól tudtam, hogy az sokkal többe kerülne, mintha kivárnék. Szóval vártam, néha kulturáltan emlékeztettem rá, nem zaklattam és nem is fenyegetőztem. Fél év késéssel vissza is kaptam a pénzem, és azóta, ha találkozunk, nem győz hálálkodni... Mondjuk szerencsés helyzetben voltam, mert nem volt szükségem a kölcsönadott pénzre, csak hát izgultam, mert benne volt a pakliban, hogy sosem látom viszont. Azóta viszont jobban meggondolom, kölcsönadjak-e.
2011. márc. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

De röhej hogy az illető baszik visszaadni és utánna a kölcsönt adó figyelmezteti és akkor ő a szemét...

2011. márc. 15. 20:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezért nem adok senkinek!
2011. márc. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!