Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy 4 órás munka és...

Igaz az, hogy 4 órás munka és gyes mellett kaphatok munkanélkülit? Ezt csak hallottam.

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 07:02
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Ez ostobaság. Ha van munkád, miért kapnál munkanélkülit? VAgy feketén dolgoznál?
2011. márc. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

munkanélkülit csak egy esetben kaphatsz,ha nincs semmiféle munkaviszonyod.(se rendes,se megbízásos,se alkalmi).gyes mellett sem.


alkalmi munkavállalás mellett lehet csak segélyt kapni,de azokra a napokra,amikor dolgozol nem kapsz segélyt,csak azokra amikor nem dolgozol.

2011. márc. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Persze.Gyes, munkanélküli, meg 4 órás fizu.Más valami???
2011. márc. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

sokan csinálják,hogy más nevére íratják a melójukat,közben saját jogon felveszik a munkanélkülit. a gyes ebben az esetben viszont elég kizáró ok. ha majd lejár a gyesed próbáld meg az előbbit.


viszont a segélyt nem a minimálbér után fogod kapni,hanem a 4 órás állás miatt csak a minimálbér feléig,vagy a fizetésed után,ha az magasabb összegre jön ki.

2011. márc. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem feketén dolgozom, "állítólag" így kapja az egyik "ismerősöm", de nekem is kamu szaga volt a dolognak, ezért szerettem volna utánaérdeklődni, de sehol nem találtam rá választ
2011. márc. 14. 19:10
 6/10 anonim ***** válasza:
ha feketén van bejelentve megoldhatja, amúgy nem. Mert kap fizetést, van munkája...
2011. márc. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nem, nem , nem!!!!!!!!!!!
2011. márc. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

03-15 15:55 -nek.


Annak nincs értelme,hogy feketén vagy bejelentve. Vagy be van jelentve,vagy feketén dolgozik ergo nincs bejelentve.

2011. márc. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek: Ezt találtam kiskapunak a problémádra.


"

Férj gyesre ment. Átvette tőlem. Közben 8 órát dolgozik.

Ha táppénz kell neki, simán kap, akár gyermekápolást is.

A Gyest a gyerekek után, a táppénzt a munkája után kapja. Tehát bárki, bármi mondd, jár!!!!

Én pedig munkanélkülire jöttem.


Így a Gyes is megmaradt és a munkanélküli is.


De ez nyilván attól is függ, hogy mikor mennyit dolgoztál, stb…

De, ha leírod pontosan e-mailben a részleteket, talán a munkanélkülire választ tudok adni (hogy egyáltalán ez jár -e)



"

2011. márc. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sőt: Itt is volt már kérdés ebben a témakörben.


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..

2011. márc. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!