Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol kezdjek el tőzsdézni?

Hol kezdjek el tőzsdézni?

Figyelt kérdés

Üdv!

Több hónapig gyakorolgattam a +500 demó verziójával, és most kis összeggel elkezdtem +500-on kereskedni, viszont mostmár keresnék egy valamivel komolyabb lehetőséget. Milyen lehetőségeket tudtok ahol tudnám folytatni esetleg, ha komolyan szeretnék foglalkozni vele milyen képzettség kell, hogy hivatásként űzhessem?


2011. márc. 27. 21:16
 1/5 General ***** válasza:
Ameddig csak "gyakorolgatsz", inkább ne kezdj bele. A tőzsdézés nem játék, hidd el. Én is nyomom a +500-on a demószámlán és már 4 millám van, de eszembe se jut csak ezért belevágni igazi pénzzel, mert tudom, hogy ahhoz ennél több tudás kell. Előbb tanuld meg rendesen (na meg olvass minden nap (vg.hu-t, hvg.hu-t, stb,, és utána láss neki.
2011. márc. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
3 hónapig gyakorolgattam a demó verzióval megtöbbszöröztem a demo pénzt. 4 hónap alatt most megnégyszereztem a pénzemet és ezért gondolkozom rajta, hogy kicsivel több pénzt beleáldozok és valami komolyabb kliensen megpróbálok üzletelni.
2011. márc. 28. 00:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Én meg demóban pár hónap alatt 2,5 millából 11 milliót csináltam. Élesben meg, nem plus500, hanem másik rendszer, mínuszban hagytam végleg abba, mert egészen más a 2, demóban nem kell az érzelmeiden felülkerekedni, nem kell komoly kockázatkezelés, szóval csak egy játék, az éles teljesen más.


Amúgy ajánlom K&H Equtas-t és Erste NetBroker-t. Plus500-ba valódi pénzt meg soha ne utalj, szélhámos egy cég(én demóval és kezdő bónusszal toltam ott).

2011. márc. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a Plus500-on mivel demóztál, de ha a forex érdekel, akkor én az Oanda-t javaslom. Spread szempontjából ez a legkedvezőbb cég és mivel nincs számlanyitási minimum összeg és minimális kötésméret, kis tőkével elkezdeni optimális.

[link]

2011. márc. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha diák vagy, az erste brokert ajánlom, ingyenes számlavezetés, alacsony jutalékok, alacsony áron real time adatok.


Amúgy demózni teljesen más, mint élesben tolni. A demózásnak nem érzed a súlyát. Nem érzed azt az többé-kevésbé enyhe stresszt, nem jut eszedbe éjjel, ha felkelsz, amikor pl. leesik egy certi ára és időben nem kapcsolsz, majd arra vársz, hogy újból felmenjen az árfolyam.

2011. márc. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!