Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Együttműködő munkanélkülinek...

Együttműködő munkanélkülinek egy év regisztráció után jár a Bpj?

Figyelt kérdés
Mik a feltételei,és milyen papírok kellenek hozzá?Önkormányzat függő,vagy általánosan jár?
2011. ápr. 10. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Kell egy igazolás a munkaügytől ,hogy nem részesülsz ellátásban. Az önkormányzatnál ki kel tölteni egy nyomtatványt az ellátás igénylésére . Ha a vagyoni nyilatkozatban nincsen a lakáson kívül 500 000 értékű vagyonnál több járhat .

Nekem egy hitellel terhel autó miatt ugrott :(

2011. ápr. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amikor együttm.lettem,beadtam a kérelmet az önkormányzathoz,elutasítottak,mert 53 ft-tal meghaladtam a jövedelemhatárt...Júliusban telik az egy év,de munka sehol,saját magam után fizetem még a tb-t is.A lakás is,és egy közel 20 éves autó is a férjem nevén van,más nincs.
2011. ápr. 11. 13:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Megint én. Ha nincsen jövedelmed kérheted a TB fizetését az önkormányzattól .

Jár még ha alacsony a jövedelem lakásfenntartási támogatás.

Nagyobb településeken étkezési kedvezmény, nálunk ha az egy főre jutó összeg kisebb 28500 FT-nál aszt hiszem 200 Ft egy ebédjegy.

Nekem semelyik sem járt mert van egy KB egymillió értékű autóm ami nem is az enyém hanem a banké , de mert van nem jár semmi! Csak feketén van ritkán munkám "építőipar" munkaügyre járok ..... Ha hószútávon így lesz sajnos be kell rendezkedni erre az életmódra :(

2011. ápr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtam.Nekem azt mondták,csak akkor fizetik helyettem a tb-t,ha az egy főre eső jövedelem a meghatározott összeg alatt van...köszi az infókat!!!
2011. ápr. 11. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!