Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megéri az ING-nél dolgozni...

Megéri az ING-nél dolgozni pénzügyi tervezőként? Jelenlegi vagy nemrég kilépett dolgozók véleményét várom!

Figyelt kérdés
Kedves jelenlegi dolgozók a véleményetekre vagyok kíváncsi. Most egy másik banknál dolgozom alkalmazottként ügyfélszolgálaton nettó kb.160.000-ért mint egy rabszolga, heti 5 nap 8 órában de-du műszakban. Váltanék az ING-hez, de vállalkozónak kell lenni hogy dolgozhassak. Mi a véleményetek merjek belevágni? fix 100.000 ft fizetés + jutalék a munkabér. Persze a munkához szükséges laptopot és telefont kapok.
2011. ápr. 13. 13:26
 1/5 Sovcsik Krisztián ***** válasza:

Munkatársam ott dolgozott.

1.Hónap Fix, ha hozol egy bizonyos mennyiségű szerződést

2.Hónap fix, ha hozol 2x annyit hozol, mint előző hónapban

3.Hónap fix, ha hozol még 2x annyit mint előző hónapban és itt megszabnak egy olyan követelményt amit az ügynökök 10% tud megcsinálni.

Ha pedig nem sikerül, akkor vissza kell fizetni egyben az előző 3 havi "Fix" bért.

Egyébként igen, ha sikerül sokkal többet lehet értékesítőként keresni, mint bankban ülve, de én nem adnék senkinek a hitegetésére.

Ha már értékesíteni szeretnél nem lenne egyszerűbb alkuszként ,ahol nincs eladási kényszer és nem kell limitet teljesíteni?

2011. ápr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Megfontolandó amit írtál!!!
2011. ápr. 13. 22:59
 3/5 Sovcsik Krisztián ***** válasza:

Tényleg jó indulatból kérdezem, de szerintem jobb érzés kiválasztani 12 lehetőségből a legjobbat és embernek keresni terméket, mint terméknek embert.

[link]

2011. ápr. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt ING-s voltam, és inkább ültem volna bankban, mert 3 év a jutalékvisszaírás, és jelenleg is követel tőlem az ING 160 ezer ft-ot, mert 2,5 év fizetés után szünt meg pár szerződésem, mert az ügyfél munkanélküli lett, és ott tudott spórolni. A laptopért havi 15 ezer ft-ot vontak, és a telefondíjat is kiszámlázták, csak a percdíj volt olcsóbb.
2011. ápr. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:-)Sokat segítettél!
2011. ápr. 17. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!