Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyaként 2 kiskorú...

Egyedülálló anyaként 2 kiskorú gyerekkel, milyen anyagi támogatást kaphatok, az emeltszintű családi pótlékon kívül?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 13:54
 1/9 A kérdező kommentje:
Az 1 főre eső jövedelem meghaladja a minimumot,de senkit nem érdekel hogy a ház után 70.000ft.-ot fizetek havonta.A ház eladó,de még nem kelt el.Így csak tengődünk.
2011. máj. 1. 13:58
 2/9 anonim ***** válasza:

jól mondtad, senkit nem érdekel, hogy mennyi a hiteled és a rezsid... minek kellett bevállalni? nekem sem fizette senki a hitelem, mikor nem volt bevételem, most meg nagyon sokan elvárják, hogy az állam vagyis az adófizetők fizessék az elcseszett döntéseik következményeit


teszvesz/vatera/másodállás hajrá

2011. máj. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna hogy egyedül maradok 2 gyerekkel,egyébként is a volt férjemmel vállaltuk be a házat,amit itt hagyott.Ha tudtam volna hogy így alakul az életem,gondolhatod hogy nem vállaltam volna be egy 140nm-es házat.Te talán tudod a jövődet?A következő pillanatot sem tudod mi lesz.
2011. máj. 1. 15:13
 4/9 anonim ***** válasza:
férjed nem fizeti a hitelt? ennek fejében rád íratta a házat? ha nem intézd azt és ne a segélyért kuncsorogj
2011. máj. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hitelt sem fizeti,de ház közös.Mellékesen 3 állásom van,és fizetem az adót.De ami jár, az jár.
2011. máj. 1. 15:18
 6/9 anonim ***** válasza:

akkor keress fel egy ügyvédet és rendezd az ingatlan tulajdonjogát a segítségével, ha te fizeted a hitelt, akkor nehogy már közös tulajdon legyen....


jogiforum.hu itt kaphatsz előzetes segítséget, hogy milyen irányban indulj el

2011. máj. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
amúgy mennyi a havi bevételed és miből tevődnek össze a kiadásaid? spórolásban tudok tanácsot adni
2011. máj. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

14.16-os

Valóban nem érdekli az önkormányzatokat,hogy mennyi a hitele de ezzel szemben mint egyedülálló anyának adható

-lakástámogatás a rezsire

-rendszeres gyermek védelmi támogatás (ingyen kaja a gyer.-nek)

-ha úgy adódik rendkivüli segély,vagy rendszeres segély a gyerekekre.Igaz sokra ne számits de az is valami.

Attól mert te egyedül fizeted a tartozást (sajnos)a közös tulajdon ugyanúgy fentáll.Ezt csak a biróság oszthatja ketté.Ott viszont kérheted vissza a rádeső részt,amit helyette fizettél.Egyébként gyermektartásdij is járna kőkeményen 40%-a a fizetésésnek.Ennek járj utána a biróságon!!!

2011. máj. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

77°% De azért elfogadtad volna az állami segitséget te is,ha történetesen éppen a lakásodat árverezte volna a végrehajtó?!?!Azért nem utasitottad volna vissza,ugye nem????

Ne ijedj meg egyenlőre szó sincs arról,hogy az állam fog fizetni a bedőlt hitelesek helyett.Másra fogják költeni.És a te megkérdezésed nélkül.Gyönyörű nyaralások,hatalmas házak,villák,világ körüli utazások luxus szállodákban, svájci bank számlák,hatalmas terepjárók,magánrepülők.Na erre lesz költve a megnyugtatás végett,akik ennyire aggódnak az állam kasszába befolyó pénz sosrsa felől.

2011. máj. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!