Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy 10 évesen honnan tud...

Egy 10 évesen honnan tud gyorsan sok pénzt szerezni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 14:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Sokat mosogat a nagyinak.

Szépen néz a nővérére és megkapja az ő zsebpénzét is.

Papírból rajzol pénzt, és kivágja.


Több lehetősége nincs.

2011. máj. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Attól függ mennyit? 10ezer, 100ezer, 1 millió? Szerintem egy 10 éves gyerek még fel sem fogja, hogy 100ezer Ft mennyi...
2011. máj. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Dehogynem. Az enyémek még ennyik sincsenek, de simán mondják a játékboltban egy 600 ezer forintos elektromos terepjáróra hogy apa, te ezt simán megveszed a havi keresetedből! Én meg azt sem tudom merre nézzek........Utána megveszem. 10 évesen pénzt keresni nem kellene egy gyereknek, csak tanulnia, zsebpénzt adni az apa dolga.
2011. máj. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Elmondja őszintén a szüleinek, hogy minek neki, és ha az tolerálható, a szülők adnak.
2011. máj. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
A szülők egyik feladatáért gyerekkorban ismét 0 % - os értékelést kaptam. Csak azok miatt is érdemes itt írogatni akiknek az élet egyetlen öröme a piros kéz bőszen való nyomogatása.
2011. máj. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem azért kaptad :) Az irigység manifesztálódik így, egyszerűen bántja a lelküket hogy 600 ezerért veszel játékot a gyerekednek :)
2011. máj. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

kolopele, nekem nem akarsz 600 ezerért kocsit venni? de ne játékautó legyen...vagy mondok jobbat, felújíttatod a kocsim és az megvan 200ból ..akkor spóroltál 400-at :D :P :P léééééééééééégyszíííííííííííí


amúgy meg megyek nyomok rád zöld kezet, hogy a sok irigy még jobban irigykedjen :D


de igazán elárulhatnád, mi a foglalkozásod, hogy a leendő gyerekeimnek tudjak mit mondani, ha kérdezik, hogy mit tanuljanak :D

2011. máj. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%
Nem akarom újra leírni, a politikai oldalakon könnyen megtalálható vagyok. Ott akarom folyton bizonyítani, hogy miért is jó a Fidesz, és hogy az ember tudással, munkával magas szintre képes eljutni. Egyébként nagyvállalkozó vagyok, két szabadalmaztatott eljárásom van ( technológia és alapanyaggyártás), és a német üzlettársammal komoly sikereink vannak mind termelés, mind munkahelyteremtés fronton. És ami még fontos: Átlag nettó 300 ezer a fizetése a dolgozóknak, van akinek 400, van akinek 200 ezer, végzettségtől függően. Vagyis olyan vezető aki nem kizsákmányolja az embereket. 48 éves vagyok egyébként.
2011. máj. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
de én arra vagyok kíváncsi hogy 10 évesen gyorsan hogy szerezhetek 45300FT-ot nem pedig arra vagyok kíváncsi hogy mi a munkátok meg hogy mennyit kerestek
2011. máj. 3. 13:20
 10/14 anonim ***** válasza:
minek neked ennyi pénz?
2011. máj. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!