Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Disznó vagy telefon? Nem...

Disznó vagy telefon? Nem tudom, hogy melyiket válasszam.

Figyelt kérdés

Lehet, hogy kicsit abszurd a kérdés, de a cinkelős kommentelők kíméljenek...

Szóval van egy mangalica disznónk (anyadisznónak való), akit nagyon szeretünk. A család kis kedvence. Apu felvetette, hogy adjuk el és akkor kaphatnék új telefont, amire már kb. 5 éve vágyok. De nincs szívem eladni a disznót... Annyira szeretem/szeretjük. Viszont a pénz is jól jönne, mert vennénk belőle két vágási malacot is még, mert hogy az jobban megérné, mint mondjuk az, hogy kismalacai lennének a disznónak.


Tudom, hogy most azzal fogtok jönni, hogy húú mekkora problémám van... De higyjétek el, nagyon nyomja ez a lelkem. Az a disznó már szinte családtag. Szerintetek mit válasszak?


2011. máj. 6. 22:08
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
A telefont. A disznót előbb-utóbb úgyis levágnátok.akkor már jobb,ha eladjátok.
2011. máj. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%

Szia!


Én állatpárti vagyok,maradjon a malac! :)

Telefonod lehet még több szebb és jobb,de ilyen malac csak 1.

2011. máj. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
családtagot nem eszünk meg, nem adunk el és nem veszünk az árán telefont
2011. máj. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:

Hát szerintem eladhatjátok,hanmindezt nem a te telefonodért henem a két vágási malacért történik.Persze ha a telefon nagyon fontos neked mert pl.:kollégista vagy az más......Nemtudom mennyire erős érzelmek fűzbek a malciho,mert én mondjuk nem cserélném le a kutyámat egy telefonra....Szerintem ha megteszed ne a telóért tee.....Annak összekaparhatod az árát nyárimelóból is.....:)

14l

2011. máj. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
A disznó úgysem élhet sokáig, és még mindig jobb ha más eszi meg, mint hogy Ti egyétek meg. Főleg ha 2 másik malac és egy telefon is belefér az árába... Biztos kedves a szívednek, aranyos dolog :)
2011. máj. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Szegény malac....:( hagy maradjon!
2011. máj. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
53%
Ebben az esetben eladnám. Anyagilag is jobban jöttök ki, és legalább nem az a kép marad meg benned, hogy egyszer úgyis meg kell ölni szegényt :(
2011. máj. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
Nem írtad, hány éves vagy. A kismalacokat el is lehet adni. Ha idősebb vagy vállalhatnál mondjuk a szomszédban favágást, ezt-azt pénzért segítségül.
2011. máj. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Én a malaccal vagyok!

Szegény had élje le boldogan az életét!

Légyszi ne vágjátok le!

2011. máj. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
És mi van, ha megtartanátok és ha születnének kismalacai, akkor azokat adnátok el? Én nem adnám el, inkább akkor nem használnék telefont, vagy vennék egy ócska használtat pár ezerért
2011. máj. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!