Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az áram és gáz átalány lenullá...

Az áram és gáz átalány lenullázható?

Figyelt kérdés
Konkrétan: van egy lakásom, ahol a gáz és áram átalánydíjas és ősszel van évforduló. Viszont szeretném nyártól kiadni albérletbe, de azt szeretném elérni, hogy visszakapjam/ráfizessek az átalányra és úgy adjam ki az albérlőnek, hogy ő "tiszta" lappal induljon és nehogy az legyen, hogy 2 hónapig pl nem kell gázért fizetnie, mert túlfizettem.
2011. máj. 8. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a szolgáltatótól kérni az elszámolást. Utána pedig ne átalányt,hanem a valós fogyasztást fizesd.
2011. máj. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze, és "szegény" albérlő fizessen télen 15000-ret a gázért:) más megoldás valaki?
2011. máj. 8. 10:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor írd fel havonta a fogyasztást,és próbáld kiszámolni,hogy mennyit fizessen a bérlőd.
2011. máj. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szegény albérlő annyit fizet, amennyit fogyaszt.

Ha kiadod az átalány nem jó megoldás,ott lakik télen,átalányt fizet és nyáron elköltözik, te meg fizetheted az átalányt akkor is, az ő téli fogyasztása után.

Albérletnél mindíg leolvasás alapján szokásfizetni,nem átalányt

2011. máj. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké, átgondoltam és megértettem és így lesz.
2011. máj. 8. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!