Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A párom felszolgáló, Budapeste...

A párom felszolgáló, Budapesten élünk de kb kéthavonta kirúgják létszámleépítés miatt. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Akik havi 300-400 ezreket keresnek azok még is mit dolgoznak??? Segítségre lenne szükségünk,nagyon el vagyunk keseredve. Ötletek?
2011. máj. 26. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Akik 300 ezret keresnek, azok nem felszolgalok. Cegeknel dolgoznak diplomaval 2-3 nyelvvizsgaval.
2011. máj. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sovcsik Krisztián ***** válasza:

Általában vagy diplomásak, vagy vállalkoznak.

Én pl. érettségivel kezdtem értékesítésben.

2011. máj. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha van német nyelvtudása, költözzetek nyugati határszélre, átjárva vagy akár nem átjárva nem keresnek errefelé rosszul a vendéglátásban dolgozók, ha a borravalót is beleértjük. Egy jó nevű vendéglő tulajdonosától hallottam közvetve, hogy ha havi nettó(!) 200 ezret nem fizetne a pincéreinek, amire még rájön a borravaló, azok inkább felmondanának, és kijárnának Ausztriába.
2011. máj. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippet
2011. máj. 27. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!