Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit "tud/hat/" egy 35 forintos...

Mit "tud/hat/" egy 35 forintos zsemle?

Figyelt kérdés

A Budapest XIII. kerületi Lehel Csarnokban a vizes zsemle 13.- és 22.- forint közötti áron kapható.

Annak a titkát sem értem, hogy hogyan tudják azt 9.- ért is adni, de ugyanaz az áruda - egy másik sütöde vizes zsemléjét 35.- forintért kínálja.

Látszólag semmi extra nincs benne, illetve rajta (tehát nem valami magos)És elvétve azt is kérik a vásárlók!


2011. jún. 1. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

A 35 a talán reális. A többi "ákcijós". Csak becsalogató.

13forintért otthon se sütök zsemlét, de még 20-ért sem.

2011. jún. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet reggel kávét főz.

Én 15.- veszem a zsemle darabját. És nem Tacskóba meg Corába, hanem pékesnél.

2011. jún. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Ennyi lett az infláció és az adók miatt az ára, sok mindentől függ, pl. bérleti díja az üzletnek, az adók mértéke, és persze a bolt neve, mivel egy Franchise rendszernél a hálózati díjat is fizetnie kell, ha sok az alkalmazott utánuk is fizetni kell.

Emlékszem amikor egy gombóc fagyi 30Ft volt, pedig csak 26 éves vagyok, most meg 200-300 között van, talán van ahol 150-180 ért is láttam, de azok ilyen kis standok voltak.

2011. jún. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Én is arra gondoltam, hogy a drágábbal valószínűleg jól is lehet lakni, míg a kilenc ft-ossal nem, mert belül csak levegő van. Mindamellett a 35ft-ért vettet minden bizonnyal még másnap is jóízűen meg lehet enni, a kilences pedig már csak morzsa készítésére alkalmas.
2011. jún. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
a 35Ft-os zsemle szerintem lisztből van, a 9Ft-os meg levegőből (a felfújtság miatt)
2011. jún. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%
Tudtommal a "vizes zsemlét" másfajta lisztből, és más "adalék-anyagokból" készítik. A cukorbetegek szokták azt vásárolni, az orvosok szerint kevesebb a ch tartalma, mint a "normál" zsemlének.
2011. jún. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
31%
Adalékmentes azért drágább. Apum pék és ő 50 ft-os kiflit "gyárt". Mondanom se kell hogy össze se lehet hasonlítani az olcsóbbal.
2011. jún. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet, hogy nálunk az orvos és a pék összejátszik? :)))
2011. jún. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

errefelé az egyik koszovói/albán pékségben 40 Ft a zsemle...



de nem vizes, tömör, 3-4*-ese a tömege a tescos vizes zsemlének és kb 2,5 * akkora a térfogata...és íze is van, mégpedig jó

2011. jún. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!