Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni akkor, ha...

Mit lehet csinálni akkor, ha apróhirdetés alapján valaki utánvéttel kért egy terméket, majd nem vette át?

Figyelt kérdés

Így a postaköltséget is nekem kell fizetnem, holott nagyon nincs szükségem ilyen jellegű pluszra.

Nem vette át, mert nem gondolta volna, hogy ennyibe kerül....


2011. jún. 7. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Előre megbeszéltétek?
2011. jún. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, ő kérte hogy utánvéttel küldjem. És ha már ennyire csak ez a jó neki, akkor nekem meg teljesen egyértelmű, hogy tisztában van vele, hogy kb mennyibe kerül.
2011. jún. 7. 16:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Inkább csak egy jogszabály WEBes áruházról:

8 napon belül indoklás nélkül visszajuttathatom az árut, ő köteles a vételárat visszaadni. Nyilván bukja a szállítási költséget, igaz a visszajuttatás az engem terhel.

Egyszer éltem vele, kommentár nélkül történt a dolog.

2011. jún. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
itt nem volt hiba az áruban, a komment annyi volt mint fenn említettem, és az oda ill visszaszállítás is engem terhelt.
2011. jún. 7. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!