Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Előfordulhat olyan, hogy egy...

Előfordulhat olyan, hogy egy amerikai ingatlant akar vásárolni Magyarországon, de valahogy mégis átverés az egész?

Figyelt kérdés
Kicsit tisztázom. Apám az ingatlan piacon dolgozik és az egyikre jött is egy vevő egy amerikai. Azt írta, hogy Irakban van ezért jelenleg nem tudja megtekinteni csak később. Válaszoltunk is neki (mivel apám nem tud angolul segítenem kellett neki), de a válasz hajszálpontosan ugyanaz volt mint az előző válasza. Lehet, hogy csak valaki szédített minket?:(
2011. jún. 19. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet. De ne törődjetek vele.ha jön egy vevő akkor eladja neki apád. ha pedig nem jön,akkor várhattok az "amerikaira". üzlet úgyis csak akkor lenne, ha foglalót fizetne, vagy a vételárat.
2011. jún. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet hogy átverés. Vásárlás előtt kérne pénzt ügyvédi költségre, amit aztán visszafizetne. Utána persze eltűnik. Ha nem tud magyarul, akkor minek akarna itt házat venni?!
2011. jún. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Tapasztalatom szerint egy külföldi úgy jön Magyarországra, hogy először albérletbe megy és utána dönti el marad-e hosszú távon, ha igen, akkor vesz lakást, ha nem megy tovább, de nem a távolból küldözget leveleket. Egyébként bármi lehet. Amíg nem kér előre pénzt, addig semmi gond sincs vele.
2011. jún. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

99%, hogy átverés.


De amíg nem vagytok teljesen hígagyúak úgysem tud átverni.


Kell neki a lakás, eddig oké, és? Mit szeretne? Jegeljétek neki? Amíg nincs másik vevő rá itthon nyugodtan... Amíg ő nem kér tőletek pénzt addig nagyon nem tud átverni...

2011. jún. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hogy tudna átverni? pénzt a közvetítő soha nem fizet a vevőnek
2011. jún. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Mondjuk nyilván nem tartanánk vele továbbra a kapcsolatot ha pénzt kérne. De nem is igazán így értettem az átverést hanem, hogy valami jópofa hülyegyerek szórakozik vagy nem tudom. Csak azt nem értem, hogy ez igazából miért jó bárkinek is, hogy végre jönne valami kis bevétel valaki más meg ezen baromkodik...semmi haszna belőle, mi meg csalódottan észlelhetjük, hogy kamu...röhej
2011. jún. 19. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!