Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha megnyertem egy aukciót...

Ha megnyertem egy aukciót Ebay-en, aztán írtam az eladónak, hogy mennyi lesz a posta ide, viszont nem ír vissza, mi lehet a következmény?

Figyelt kérdés
Két napja nyertem, de még semmi válasz a levelemre, így nem tudok fizetni, Mit tegyek? Félek, hogy e miatt ki is zárhatnak... :S
2011. jún. 21. 09:46
 1/3 Hintalow ***** válasza:

Szia!


Ehhez nem kell az eladóval levelezni, ha szállít Magyarországba, akkor a fizetendő postázási díj automatikusan hozzá fog jönni a fizetendőhöz, (gondolom paypallal fizetnél)

Már 100 tranzakció felett járok ebay-en, és kb 1-2x leveleztem csupán eladóval, akkor is csak kérdeztem a termékről licit elött.

2011. jún. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én is sokat vásároltam már, most épp az angol EBay-n szoktam és ott - mint ez az eladó is - sokszor ki van írva, hogy csak Angliába szállítanak. Ilyen szoktam nekik írni, hogy lehetne-e hozzánk is. De általában ha nagyon ne, lehet, licitálni sem tudok a termékre.


Viszont jelen esetben utolag írtam az eladónak, miután nyertem, mert vutolsó pár percben találtam a ruhára. Azóta sem írt avissza, hogy száűllít e és mennyiért, nem is fog már szerintem...

2011. jún. 23. 09:51
 3/3 A kérdező kommentje:
ne, = nem
2011. jún. 23. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!