Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 2 éve regisztráltak a munkanél...

2 éve regisztráltak a munkanélküliben, most 5 hónapnyi 4 órás munkám volt, a hivatalnál mint segédmunkás, most hogy ennek vége, RÁT-ot nem kapok majd, mert nincs meg a napom, kaphatok segélyt vagy ezt csak később adják?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Még nem sikerült megjegyeznem a nevét, hogy álláskeresési hozzájárulás vagy támogatás vagy mi, de akkor jár, ha az elmúlt 4 évben dolgoztál 200 napot. Mivel az 5 hónap nincs ennyi, így nem jár. Legalábbis én így tudom.
2011. júl. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mielőtt az önkormányzathoz felvettek, kaptál tőlük BPJ-t (RÁT-ot)?
2011. júl. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
eddigi történetem: munkanélkülinek regisztráltak, 2 hónap időszaki munka kiskönyvvel, 1,5 hónap 8 órás munka, 4 hónap munkátlanság, 6 hónap 8 órás munka, 3 hónap munkanélüi, 1 hónap segély, 5 hónap 4 órás munka és most itt tartunk. közben folyamatos kapcsolat a munkanélküli központtal.
2011. júl. 4. 23:27
 4/4 A kérdező kommentje:
most lett vége az 5 hónapnak, 15.-én megyek a munkanélkülibe és ezután kaphatok-e segélyt?
2011. júl. 4. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!