Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha levelet akarok feladni és...

Ha levelet akarok feladni és vannak boríték méretek (kicsi közepes nagy) akkor ugyan olyan bélyeget kell mind a 3ra tenni (90 forintosat? ) ha nem akkor írjátok már le h melyikre milyen kell?

Figyelt kérdés
xD
2011. júl. 10. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha normál méretű (kicsi), és nem több 30 g-nál, akkor 90.- Ft. Ha nem normál, akkor már a súlyától függ. Itt a táblázat, hogy mikor mennyi.


[link]


manju

2011. júl. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

szia..köszi a választ..(:=

de aközepes méret az hol van??:Dmert sehol se találom a táblázatban..xDD

2011. júl. 10. 20:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem normál méretű, akkor mindegy a mérete, a súlya számít csak.
2011. júl. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
jjah értem..köszönöm:DDDD
2011. júl. 10. 20:25
 5/9 anonim ***** válasza:
vannak postakész borítékok, azok árában a feladási díj is benne van, nem nézik a tömegét
2011. júl. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

???


Nem normál méretűnél nem nézik a súlyát? Gondolod, eladnak egy 100g-ig felbélyegzett borítékot, Te meg nyugodtan pakolj bele 1 kg-ot? Nem gondolom, hogy így van.


manju

2011. júl. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
manju - postakész borítékokról beszéltem 2 méret van belőle számlalevél méretű és B5-s ...ezeket tömegkorlátozás nélkül feladhatod (ill. egész pontosan 2000 g-ig, mivel afelett nem minősül levélküldeménynek ;)) pont az a postakész lényege, hogy kapsz egy borítékot "felbélyegezve" és annyit tömsz bele, amennyit akarsz, nem mérik le
2011. júl. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hm, utána néztem hiányosságaimnak, és igazad van. Azt a részét nem tudtam, hogy súlyhatáron belül korlátozás nélkül feladható. Számomra ez hihetetlennek tűnt. Nem ilyen cégnek ismertem a postát. Köszönöm.


manju

2011. júl. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hát nem is ilyenek, próbálnak is trükközni vele sokat - fizettetnek pluszban, meg nem cserélik ki, ha sérült és hasonlók
2011. júl. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!