Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem hozta a posta még...

Miért nem hozta a posta még az önkormányzati pénzeket, segélyeket? (Bp)

Figyelt kérdés

Én a Bérpótló juttatást(régi rát)-ot várom.Most volt a postás de nem hozta ma sem! (igen segélyt várok és ha valakinek szúrja a szemét,hogy kérdezek róla vagy h azt várok az csukja be mert meg is vakulhat ,köszi) A sok buta és közönséges ember miatt írtam ezt.De,hogy kíváncsiságot kielégítsem 7 hónapos kismama vagyok és erre voltam jogosult most pedig oviban dolgoztam.

Válaszokat előre is köszönöm szépen,persze ha hasznosak :)))


2011. júl. 12. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
hasznos választ szeretnél? akkor jó kategóriába tedd fel a kérdésed...
2011. júl. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaj,ezer bocsánat!Nem is figyeltem emrt közben nézegettem a kutyákról pár dolgot.Köszi,hogy szóltál
2011. júl. 12. 09:26
 3/5 anonim ***** válasza:
:)
2011. júl. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, hogy miért kapsz segélyt vagy mért nem. Ez már rég nem erről szól ebben az országban.


De, hogy a kérdésedre válaszoljak: Esetleg hívd fel az önkormányzaton az aktuális (talán szociális ?!) osztályt és kérdezd meg tőlük, hogy miért nem kaptad meg erre a hónapra azt, ami jár.


Lehet, hogy papírilag van valami gond.

2011. júl. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a papírok rendben vannak a volt munkahelyemen keresztűl volt minden leadva.Már 2 hónapja kapom és eddig megjött max 9.-én és a szerződésben is max 10.-e van. (nem tudok telefonálni most éppen )
2011. júl. 12. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!