Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Koldulás külföldön? Csináltad...

Koldulás külföldön? Csináltad már? Kipróbálnád?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Több, mint 1 hónapja keresek nyárra diákmunkát, a "kínálat" lesújtó... Gépészmérnök hallgató vagyok, nyelvtudással, stb és semmi. 3-400 Ft-ért pedig nem fogok elmenni kukoricát címerezni. Pontosabban elmennék, de egyszerűen nem lenne elég a tandíjra a pénz, amit kapnék.

Tesómmal kitaláltuk, hogy mi lenne, ha kimennénk külföldre "koldulni". Teljesen kulturált módon, normál ruhában, elmondanánk, hogy tandíjra gyűjtünk, nem vernénk át senkit. Esetleg valami "produkcióval" szórakoztatnánk a járókelőket, nem tudom.

Ha valaki csinált már hasonlót leírhatná a tapasztalatait, hova érdemes menni, mire kell vigyázni, stb.

Ha esetleg lenne valaki kedvet érez hozzá, hogy csatlakozzon, az is írjon.


A fikázókat pedig kérem, hogy tartsák magukban a véleményüket.

Köszi!


2011. júl. 14. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Rendben van megtartom magamnak a véleményem,bár ezzel

mégis csak elmondtam.sok sikert az élet rögös útjain.

2011. júl. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos nem aláznám meg magam, de köszi hogy te helyettem is lejáratsz!
2011. júl. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mi Magyarországon kiálltunk többször is az utcára zenélni, nem szeretnék számokat mondani :) de két (vagy három?) alkalom után összejött egy fényképezőre. :))))
2011. júl. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szerintem nem gáz, énis csinálnám, és nyáron próbálok utcazenélni, de magyarban
2012. jan. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!