Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pályakezdő kaphat munkanélküli...

Pályakezdő kaphat munkanélküli segélyt?

Figyelt kérdés

Még nem vagyok regisztrálva a munkanélkülinél és hallottam, hogy ha nem dolgoztam még, nem kaphatok segélyt.

Hiába keresek állást és szórom szét az önéletrajzomat, nem kapok állást és sajnos albérletben lakom, amit fizetni kell!

Arra lennék kíváncsi, hogy beleszámít-e a diákmunka a ledolgozott napokba. Ugyanis már több mint 3 éve diákmunkázom.

Másik dolog, hogy hallottam olyat is, hogy aki felsőoktatásban tanul, azok a napok munkanapnak számítanak. Ezt konkrétan egy hozzá értő ember mondta, de szeretnék több véleményt hallani.

Leszögezem, nem vagyok munkakerülő, azon vagyok most is, hogy legyen már valami munka, mert nem akarom minden nap a 4 falat bámulni!


2011. júl. 18. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:
nem jár
2011. júl. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"hogy aki felsőoktatásban tanul, azok a napok munkanapnak számítanak. Ezt konkrétan egy hozzá értő ember mondta," ez nem hozzáértő ember


a felsőoktatásban töltött napjaid után sem szolgálati jogosultság, sem munkanélküli járadék nem jár

2011. júl. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valami ilyent én is hallottam egyszer fél füllel, de rögtön utána is néztem. A fősuli/egyetem a gyesnél vagy vmi ilyesminél számít, munkanélkülinél nem.

Nem tudom pontosan, hogy nevezik, de 200 ill 365 ledolgozott nap kell (az elmúlt 4 ill 5 évben), hogy kapj pénzt. A diákmunka nem számít bele.

2011. júl. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!