Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az ING magánnyugdíjpénztártól...

Kriszti83 kérdése:

Az ING magánnyugdíjpénztártól kapott már valaki reálhozamot? Ha igen, azt az összeget kapta, amit korábban kiküldtek neki levélben, vagy annak csak a töredékét?

Figyelt kérdés
Interneten megnéztem az összeget, de még nem érkezett meg a számlámra.
2011. júl. 25. 15:28
 1/8 A kérdező kommentje:

Ma ezt találtam:


"Mivel a pénztár esetében több mint 400 ezer tagról van szó, az ING két ütemben intézi a kifizetéseket. Július 26-ával kezdődően az első ütem, mintegy 42 milliárd forint kiutalása kezdődik meg és a teljes folyamat várhatóan augusztus 15-ig lezárul."

2011. júl. 26. 09:22
 2/8 anonim válasza:

A kifizetéseket 2011. Július 27-i naptól kezdik el folyósítani, az általad kért módon. Ha átutalást kértél akkor legkésőbb Augusztus 31-ig meg kell érkezzem, ha postai úton kérted akkor azt az összeg nagyságától függően, de max csak 150e ft-ig viszik ki, ha ennél nagyobb az összeg akkor a postás értesítést hagy ott, melyik postán tudod a pénzt átvenni.


Az alábbi linken van infó:

[link]

2011. júl. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én ma kaptam meg!És azt az összeget ami a papíron volt.
2011. aug. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 2 barátnőm is megkapta, de mindkettőjüktől vontak le kezelési költséget.


manju

2011. aug. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is ma kaptam meg, és a honlapon lévő 51ezer forint helyett 48500-at kaptam.
2011. aug. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én még nem kaptam meg. :(( Pedig nagy szükségem lenne már a pénzre, régóta várom. :(
2011. aug. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sziasztok tudjátok mi az érdekes én az ing nél vagyok és beléptem az azonositomal és csak a hozamomat irja a reált nem.Felhivtam a nyugdij pénztárat és azt mondzák 65000 ft kapok vissza érdekes nem mert nekem a 65 ezer a hozamom volt,vagyis azt irta a kalkulátor ez hogy van.és még azt is mondta hogy 10 én postázzák k betüvel kezdödik a nevem
2011. aug. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tegnap megérkezett a számlámra, kezelési költségre pár 100 Ft-ot vontak le.
2011. aug. 3. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!