Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mivel nem tudtam befizetni a...

Mivel nem tudtam befizetni a vatera számlám, ezért törölhetnek?

Figyelt kérdés

vatera:

Nyilvántartásunk alapján sajnálattal állapítottuk meg, hogy az Ön eladói számlaegyenlege lejárt befizetési határidejű tartozást mutat! Tartozását legyen kedves rendezni, ellenkező esetben felhasználónevét inaktiváljuk, termékeit pedig lejárt státuszba helyezzük.


Kaptam egy ilyen értesítést.Ha jövőhónapba befizetem a hátralékot azután tudom használni a vaterás fiókomat?


2011. aug. 10. 17:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha egy mód van rá, rendezd le minél hamarabb, ill. a fizetési határidőig, különben sokkal drágább lesz. Ez van az üzletszabályzatban:


"- Amennyiben a Vatera által kiküldött számla rendezése nem történik meg a számlán jelzett fizetési határidőn belül, a Vatera, a fizetési határidő lejártát követő 7. napon fizetési felszólítást küld email üzenet formájában a Felhasználónak. A fizetési felszólításban megjelölt további 7 napos fizetési határidő teljesítésének hiányában a Vatera a Felhasználó felhasználói jogosultságait ideiglenes tiltás alá helyezi, amiről email üzenet formájában tájékoztatja a Felhasználót. A jogosultságok tiltásának feloldására kizárólag a kötelezettségek rendezését követően kerülhet sor. A második fizetési felszólításon szereplő fizetési határidő túllépésének 7. napján a fennálló kötelezettségeket a Vatera követelésbehajtó partnereihez adhatja át behajtásra. A követelésbehajtás költségei a nem fizető ügyfelet terhelik, amelyek a követelésbehajtó partner által kibocsátott számlán jelennek meg terhelésként. A követelésre átadott összeget kizárólag a követelésbehajtó partnernek az általa kiállított számla alapján lehet kiegyenlíteni! A követelésbehajtás eredménytelensége esetén a Vatera peres úton érvényesítheti követelését."

2011. aug. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!