Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Családi pótlék intézés, hogyan?

Családi pótlék intézés, hogyan?

Figyelt kérdés
Betöltöttem a 18-at és szüleim szóltak,hogy intéznem kell a családi pótlékot,mert nem fogok másként kapni! De mit kell tennem pontosan? Kinek és mit kell mondanom,stb?
2011. aug. 10. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:

milyen emberek vannak, sztem anyádnak még mindig segíteni kellene és nem pedig: intézd el-ként kellene kezelnie, de azért gondolom a cs.pótlékot lenyúlja.

A magyar államkincstárnál igényelj

[link]

hozzáteszem ezt nem neked kellene intézni

2011. aug. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát,ezt inkább nem is részletezem...

Köszi a linket! :)

2011. aug. 11. 09:10
 3/5 anonim ***** válasza:
ha valami nem megy írj
2011. aug. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*még annyit hogy mivel a drága szüleid jó magadra hagytak ez ügyben feltétlenül hívd fel őket a számukat megtalálhatod ha a linkre kattintassz. Nem ciki ha felhívod, sokan hívják ez ügyben,és ők mindent elmondanak, csak nekik is mond h 18 éves vagy, hiszen még ez akkor is gyereknek számít. nem az én területem ez de kutakodj ilyenbe hogy nagycsaládosnak számitasz e, hátrányos helyzetbe vagytok e van e tartós betegséget, nem tudom pontossan hogy megy, de lehet hogy ezek is számítanak. ÉS HÍVD ŐKET, VAGY PEDIG E-MAIL
2011. aug. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Eljöttek velem ők is! Köszi az infókat!!!
2011. aug. 11. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!