Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tesco-ba ilyen "ingyen"...

Tesco-ba ilyen "ingyen" termék osztogatók?

Figyelt kérdés
Nálatok is vannak most ilyenek, akik mikor mész a kezedbe nyomnak egy doboz kézkrémet, h ingyen van. De aztán elkezd magyarázni és telepakolja a kosarad még ilyen "ingyenes" cuccokkal aztán a végén mondja, h ez csak akkor ingynes, hogyha megveszed a parfümüket? -.-" Szerintem ez akkora pofátlanság, rabolja ott az időd, h telerakja a kosarad, aztán meg kiszedi, mert nem fizetsz
2011. aug. 11. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2011. aug. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van ez így, kérem.
2011. aug. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te komolyan elhitted hogy,ingyen van? Semmi sincs ingyen az ilyeneknek meg megsem kell állni mert mire észreveszed már rád is sózott valamit.
2011. aug. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elég idegesítőek. Nem tudom mi lenne ha valaki elszaladna az ingyen termékekkel.
2011. aug. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem kell megállni. Ja, de persze megálltál mert ingyen...INGYEN...és már csak akkor tudsz újból gondolkodni amikor pénzt kér. Aztán meg itt panaszkodsz. Hát van ez így.
2011. aug. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem álltam meg, rájuk se néztem, csak a kezünkbe nyomtáka cuccot, arra cska megállunk már, h mi a fene ez
2011. aug. 11. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!