Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » PayPal pénz visszaszívása,...

PayPal pénz visszaszívása, hogyan zajlik le a folyamat?

Figyelt kérdés

eBay-en vettem egy cipőt, mérete rossz lett ami az én hibám, de egy nagy ragasztófolt volt rajta. Kérdeztem eladót mit tudunk tenni, azt írta kicseréli, de nem írt azóta több levelemre sem.

PayPal-en nagy kavarc után vhogy rátaláltam h panaszt nyújtok be és igényelem a pénzemet vissza, ez megtörtént már, azóta semmi nem történt.

Lesz valami, vagy kell írnom még paypalnek v bárhova, vagy csak várjak?


2011. aug. 25. 02:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is nyitni kell egy dispute-t amiben megpróbálod rávenni az eladót a refundra. Ha ez nem használ, akkor a probléma részletes vázolásával claim-et csinálsz, ezután pár napon belül a Paypal munkatársa mérlegeli a helyzetet és dönt arrólí hogy kapsz-e refundot.

A dispute szakaszban is megoldódhat a helyzet, ha az eladó hajlandó együttműködni. Gondolom tudod, hogy mire kell hivatkoznod: ITEM NOT AS DESCRIBED. Ha claim-et csinálsz az ügyből akkor ne feledd megemlíteni, hogy az eladó nem hajlandó válaszolni neked...

2011. aug. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Csináltam described-et már egy hete, azóta semmi sem történt, most rámentem, hogy claim-et írok, leírtam bejelöltem a dolgokat, bár lehet ne msiekrült mert kidobta, hogy " Not as described - Claim - #PP-001-428-532-563 " .


És azt írta már foylamatban van.

2011. aug. 26. 18:29
 3/4 anonim válasza:
Hol csináltok disputot?
2014. máj. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
vagyis describedet
2014. máj. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!