Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Állásinterjún, ahol középfokú...

Állásinterjún, ahol középfokú angol nyelvtudást kérnek és ezt le is ellenőrzik milyen jellegű kérdésekre lehet számítani? Kereskedelemmel foglalkozó cégről van szó, értékesítési munkatársat keresnek.

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bármire lehet számítani: kötetlen beszélgetés, szituációs feladat, szakmai kérdések angol nyelven, vagy éppen nyelvtan teszt.
2011. szept. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy éppen az interjút végző manager nem is magyar, és angolul kell vele megcsinálni az egész interjút.
2011. szept. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
43%
vagy nem lesz az interjún semmi ilyemsi, aztán majd munka közben pisloghatsz, hogy most mit csinálj
2011. szept. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
Számíts arra, hogy egyszerűen angolul kell interjúznod. Készülj fel rá, guglizz rá az állásinterjú kérdésekre, tudd őket megválaszolni angolul. Ezen kívül szituációs gyakorlatokat is gondolj ki, pl. én olyannal találkoztam, hogy azt mondta az interjúztató, hogy én most adjam el neki ezt a tollat. Kellett tudni beszélni arról, miért jó, ha megveszi a tollat, miben könnyíti meg az életét meg hasonló marhaságok :D mondjuk nem sikerült valami jól, mert elsőre pl. nem jutott eszembe a toll angolul :D Aztán az, hogy előny, aztán az, hogy olcsó... nem vettek fel, de hátha te tanulni tudsz az én hibámból :)
2011. szept. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!