Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan deríthetném ki, hogy...

Hogyan deríthetném ki, hogy egy illető hol dolgozik? Bármilyen módszer érdekel.

Figyelt kérdés
Az alap dolgokkal már próbálkoztam, nem sikerült.
2011. szept. 15. 14:49
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Nem törvénytelenség miatt kellene, hanem éppen hogy a jogos érdekeim érvényesítés miatt.
2011. szept. 15. 14:51
 2/14 anonim ***** válasza:

Megkérdezted már tőle?

Vagy egyik reggel kísérd el a munkahelyére.

2011. szept. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kövesd mint az árnyék
2011. szept. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha jogos az érdeked, akkor a rendőrség majd kideríti neked.. Vagy annyira azért nem jogos?
2011. szept. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De teljesen jogos. Bemehetek a rendőrségre ilyennel hogy szeretném megtudni hol dolgozik a volt párom?
2011. szept. 16. 08:35
 6/14 A kérdező kommentje:
Követni nem tudom, ahhoz túl messze lakik.
2011. szept. 16. 08:35
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem, azért mehetsz be, hogy feljelentsd. De próbálkozhatsz más jogérvényesítőnél is, nem tudom, mi az a "jogos" indok, ami miatt tudnod kell. A "be akarom mártani a főnöke és a kollégái előtt" nem hangzik például elég jogosnak..
2011. szept. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Akkor konkrétan leírom mi a jogos indokom, mert úgy látom mindenki azt hiszi, hogy rosszat akarok. Gyerektartást kellene fizetnie a páromnak, azonban azt nyilatkozza mindenhol hogy nem dolgozik. DE a valóság más, igenis dolgozik és szeretném egyrészt a gyerekemnek járó pénz megkapni ( feketemunkával próbál kibújni a fizetési kötelezettsége alól) , másrészt nem díjazom a feketemunkát én is dolgozom én is fizetek mindent amit kell, meg a munkáltatóm is. Ugyanis a volt párom munkáltatója is részese ennek a csalásnak, amiért nagyon rá fog fázni. Ezért kellene kiderítenem hogy hol dolgozik, lehetőleg törvényes úton. Az APEH nem tud segíteni, csak akkor tudna utánanézni ha konkrétan meg tudnám mondani ki a munkáltató.
2011. szept. 19. 10:50
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Szia ! Erre a problémára nem ez a megoldás. Elsétálsz az illetékes bíróságra, gondolom van papirod a gyerektartásról. Azt viszed, és ott előadod, hogy a párod nem fizeti a kötelezettségét. Ez ha jól tudom illetékmentes. Bírói döntés alapján az állam előlegezi neked, és megpróbálja a párodon behajtani, de az már nem a te problémád. Akár le is csukhatják. Egy év alatt valami módon előkerítik ne félj.
2011. szept. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
fogadj magánnyomozót, na majd ő követi helyetted ;)
2011. szept. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!