Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rulett? (vélemények)

Komasa kérdése:

Rulett? (vélemények)

Figyelt kérdés
(póker, rulett, blackjack...)
2011. szept. 22. 11:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Ezt jó sz@rul sikerült kiírni! :)Valaki hisz abban, hogy internetes szerencsejátékból jól meg lehet élni? Vagy ismer valakit?
2011. szept. 22. 11:45
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerencsjátékokból nem lehet megélni, hosszútávon mindig a kaszinó nyer. Pókerből meg lehet élni, ha ügyes vagy, de az nem szerencsejáték.
2011. szept. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elméletileg meg lehet élni, gyakorlatilag erre annyira minimális az esély, hogy az már nulla.

A póker olyan, ahol ha jó vagy, nagyobb eséllyel tudsz megélni, de ott is fennáll a kockázat, szóval csak erre nem ajánlott alapozni.

2011. szept. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"ott is fennáll a kockázat"

Igen, például hogy a terem meglép a pénzeddel..:) lásd fulltiltpoker, pokerstars és társai esete

2011. szept. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Megélni nem tudom, hogy lehet-e, azt még nem próbáltam én személy szerint. Viszont játszom ruletten és blackjack kártyajátékkal. Utóbbinál legjobb az élő osztós játék.Van amikor nyerek napi akár 100 eu-t is,de volt már hogy vesztettem 60 eu 10 perc alatt. Mindennap játszom valamennyit, egy kis plussz pénz mindig van azért belőle.
2012. jan. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!