Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Otthon végezhető munka: van...

Otthon végezhető munka: van valakinek valamilyen tapasztalata? Lenne egy-két óra szabadidőm, jól jönne a mellékes. De elég gyanúsak ezek a hirdetések, és nem szeretnék ráfaragni. Ráadásul vidéki vagyok.

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki ilyenre vágyik. De kevés van belőle, és általában "igazi" munkahelyeken szokták felajánlani a azerencséseknek.
2011. szept. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
próbavásárlás - de ez nem otthoni
2011. szept. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a fantasztikus országban kétféle otthoni munka van meghirdetve: MLM, és webkamera szex. Persze jutalék rendszerben. Az MLM-nél komoly befektetés kell, és 1000-ből egy tudja csinálni. A webcam szexhez meg gyomor kell, és ha kitudódik, az nagyon égő (mondjuk az ügynökösdi sem nagy dicsőség, az emberek többsége lenézi)

A "fizess be - és majd adunk szuper adatrögzítői munkát" meg egy nagy csalás.


Otthoni munkára esetleg bizonyos szakmákkal labdába lehet rúgni: műkörmözés, idegennyelv - fordítás, magántanítás, gépelés. Érdemes ilyet kitanulni, hátha csurran cseppen valami.

Sajnos jobb ötletem nincs, a hirdetések 99%-a kamu, a maradék 1% átverés:(

Sok sikert!

2011. szept. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ma magyarországon otthoni munka az a takarítás meg a főzés,a saját lakásodban, csak azért nem fizetnek:D Szóval nem létezik.Hirdetések mind hazudnak, ha a százból egy nem is ,mire megtalálod rég betöltötték..
2011. szept. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szólóknak totál igazuk van.

Mikor évekkel ezelőtt munkanélküliek voltunk anyámmal, találtunk otthoni borítékolásos melót. A telefonban nem mondtak semmit, csak a címüket közölték, ahova lehet érdeklődő levelet küldeni. Megjött a válasz, meg hogy utánvéttel küldik a csomagot az anyaggal és mikor elvégeztük a feladatot, a postára adást is a mi pénztárcánk bánja, de majd utólag fizetnek...Na persze. Mások is jártak így / ráadásul még ők fizettek a "munkáltató" helyett / úgyhogy átverés az egész. Az "interneten a sok pénz!" jellegű, e-maileket küldözgetős munkák szintén kamu. Én még munkaközvetítőnek is fizettem, hátha adnak valamit, de legtöbbjük pont betelt ill. egyszer lett volna mosószerekkel kapcsolatos bedolgozás / nem emlékszem, azt hiszem csomagolni kellett /. A hölgy a telefonban szentül hitte, hogy családi házban lakom, ahol van padlás v. pince, merthogy vegyi anyagról van szó. De mivel panellakásban lakom, szóba se jöhetett ez a munka...

Sok évvel ezelőtt még valóban voltak bedolgozás jellegű munkák, pl. otthoni gépelés, játékok varrása, töltőtoll-összeszerelés / ezt pl. egy mozgássérülttől hallottam, még aránylag jól megfizették /, de ma már ez nagyon kevés. Ezt is inkább ismerős útján, vagy ahogy fentebb írták, ha van olyan mázlista valaki, aki "hazaviheti" a munkája olyan részét, amelyet az otthonában elvégezhet.

Azért remélem, szerencsével jársz és sikerül valami korrekt munkát találnod otthonra, de sajnos nagyon nehéz, és hihetetlenül sok az átverés. Visszaélnek azzal, hogy az emberek nagy része anyagilag meg van szorulva ebben az országban.

2011. szept. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én tudok egyet ez is MLM lusta MLM nem borítékolás meg rendeld meg és küld tovább stb. Terméket sem kell megvenned amit aztán tovább adni. Viszont némi pénz kell hozzá. Ellenben kellőképp megtérül.
2011. okt. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!