Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Friss diplomás álláskereső...

Friss diplomás álláskereső miért regisztráljon a Munkaügyiben?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem pl. azért jó, mert térítik az utat az állásinterjúra.

Azon kívül még aki akar mehet foglalkozásokra, tanácsadásra, akármire.

Ha sok ideje vagyok munkanélküli, akkor támogatás is jár (de én már inkább munkát szeretnék :( )

2011. szept. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megadhatnád annak a munkaügyi kp.nek a címét, ahol térítenek ilyet... Maximum a jelentkezés napján az oda-vissza utazás költségét...Legalábbis erre felé erről lehet szó. A munkaügyi kp. egy rakás sz@rnak van..jahh és persze azért hogy a sok Eu-s pénzt felnyalja, de haszna az nincs. Pályakezdőként amíg nem akad munkahely, érdemes jelentkezni.
2011. szept. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az út az interjúra = az állásinterjú napján az oda-vissza busz/vonatút és a helyi közlekedés, amit térítenek. Mi más lehetne?

Ez nem elég?

Épp a héten voltam interjún, 6500-at fizettem ki, hogy odajussak. Nekem nagyon jó, hogy visszakapom.

2011. szept. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
...mert ha nem regisztrálsz, akkor soha nem kapsz egyetlen fillért se sehonnan... ahogy velem is eljátszották csak 1 év "együttműködés után adnak" valamit... --ha addig nem találsz melót - én nem találtam!!
2012. febr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!