Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy ismerösömnek adtam kölcsön...

Egy ismerösömnek adtam kölcsön egy nagyobb összeget aki azt tovább adta egy ismerösének, természetesen ezt tudtam hogy nem magának hanem másnak kérte persze papirt nem irtunk mert ugy egy jo ismerösömnek adtam Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 11:31
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Azért mert neked nincs ennyi pénzed másnak még lehet

És mivel nekem volt és a csajom kérte ezért adtam neki

De ez teljesen mindegy itt az a lényeg hogy nem kapom vissza max el tudom veretni

De arra meg én baszok rá

Szoval akkor ennyi volt,de majd szerdán kiküldök a munkahelyére egy ismerösömet hogy kérdezze már meg mikor szeretné megadni a tartozását

2011. okt. 29. 12:50
 12/16 A kérdező kommentje:
Ja és nem volt olyan jo kurás,és a csaj sokkal többet vitt el,de ez is mindegy
2011. okt. 29. 12:51
 13/16 anonim ***** válasza:

"Viszont vannak olyan levelezések amiben arrol ir az ember hogy mikor adja vissza a pénzem meg smsesek is

azokat sem veszi figyelembe a rendörség?"


A rendőrségre semmiképpen nem mehetsz, mert ez nem rendőrségi ügy, tartozni ugyanis nem bűncselekmény.


Egy esetlegese polgári perben viszont a levelezést értékelhetik olyan ráutaló magatartásnak, ami bizonyíthatja a kölcsön létrejöttét. Kérdés persze, hogy mi van ezekben a levelekben.

2011. okt. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Hát olyanak pl hogy majd jövöhéten hozza a pénzem meg itt találkozunk meg ott

De pl az nincs benne hogy milyen összegel tartozik

Akkor ezek szerint semmit nem tudok csinálni max elveretni majd azt a majomot pár honap mulva,mert ha nem akarja ö vissza adni akkor nem is fogja

2011. okt. 29. 15:57
 15/16 anonim ***** válasza:
Próbálj meg utólag aláíratni egy szerződést olyan trükkel, hogy pl. adsz félév haladékot és ezt írásba foglaljátok.
2011. okt. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egyébként ha van papír akkor sem ér lófszt sem. Valószínüleg sosem volt és lesz vagyona amin be lehetne hajtani.
2012. jan. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!