Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paypal gondok, aki otthon van...

Paypal gondok, aki otthon van benne tudna segíteni?

Figyelt kérdés
Kínából rendeltem ebayen egy fotóstáskát, de egy hónap alatt sem ért ide, voltam a postán bediktáltam a ragszámot, de csak az látszik, hogy kicsivel kevesebb, mint egy hónapja feladták és azóta semmit. Paypal oldalra bejelentkeztem és indítottam egy vitát, de az eladó 5 nap alatt nem válaszolt. "Eszkaláltam" a vitát, jól tettem? Ezután mi következik? Sajnos nem tudok olyan jól angolul és nem értem. Tudna segíteni valaki?
2011. nov. 1. 15:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem értem miért hibáztatod az eladót ha láttad hogy feladta már rég!? Nem az ő hibája ha a postán eltűnik valami, persze lehet hogy csak elkeveredett és majd később kapod vagy valami. De ha fel lett adva akkor az eladó semmi rosszat nem tett. Sokszor rendeltem már én is Kínából, szinte minden hónapban, eddig minden ideért, van ami 1 héten belül, van ami 1 hónap alatt... változó.
2011. nov. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!