Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Dolgozik valaki az ACN-nek?...

Dolgozik valaki az ACN-nek? Tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés

2011. nov. 11. 20:24
 1/7 anonim válasza:
Én voltam ma előadáson!Pszichológiailag tökéletesen felépített előadás volt!Meggyőző érvek voltak arra, hogy belépj!Nagy jövedelem, elismerések stb. Nekem túl jól hangzott az egész!Mi benne a buktató?Valami nem stimmel szerintem!Neked mi a véleményed?
2012. jan. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azóta már utána jártam...sőt,már el is felejtettem,annyira nem volt érdemes ezzel foglalkoznom.

Az olyan munka,ahol több tízezret kell fizetni azért,hogy beléphess,már gyanús.

2012. jan. 31. 12:18
 3/7 anonim válasza:
Én ACN munkatárs vagyok. Egy kicsit az elején nekem is nehéz volt elhinni mindezt amit mondtak és főleg a pénzt,amit az elején be kell fizetni,hogy munkatárs legyél. De ennél egyszerűbben a mai világba szerintem pénzt nem lehet keresni,mint az ACN-el. Én nem bántam meg,hogy beléptem. Tök jó dolog!!!!!
2012. márc. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

Én is kíváncsi voltam rájuk, de különösebben nem a meló érdekelt, hanem, mi is ez a cég.. Így bukkantam erre!

2012. márc. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
egy acn munkatárs csak jót mondhat az ACN-ről. :D lelketlen multiból és multisból van elég, ne bővítsük a társaságot.... van benne pénz, de cserébe elveszted önmagad.
2012. jún. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

„ACN Független Képviselőként a siker nem garantált, de arra közvetlen hatással vannak az egyéni erőfeszítések. Nem minden ACN Független Képviselő termel nyereséget, és senkinek sem garantálható, hogy ACN Független Képviselőként sikeres lesz.”


De kemény munkával nagy sikereket érhetsz el :) priviben válaszolok minden kérdésre :)

2013. okt. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 diamondfactory válasza:

Na klassz! Egy bizonyos F. Anikó tegnap felhívott azzal, hogy látta munkát keresek és ő egy amerikai telekommunikációs cégtől hív. Kérdeztem munkahely vagy más? Mondja munkahely - szerintem egy munkahely általában kishazánkban 8-17 közötti tevékenység. Gyanús volt, hogy állásinterjú egy C. Company nevű kávéházban. Hát voltam olyan naív hogy elmentem rá. A benzin és parkolási díjon kívü ami zavart az a rászánt idő. Úgy érzem átejtett és úgy érzem minimum megtévesztés de inkább csalás kategória.

Hárman voltunk. Én a bemutatója első oldala után exkuzáltam magamat és hazajöttem. Egy másik úr is hasonlóan döntött.

Itthon zavart a dolog annyira, hogy felhívtam a hölgyet, hogy megkérdezzem, hogy most mi volt ez?!

Mondja, hogy ő megvette a listát amin én rajta voltam és arról hívott és ő már sok száz emberrel beszélt már és senki nem gondolta úgy hogy ez átverés vagy csalás mert hogy ő senkinek nem mondta, hogy ez munkahely, hanem, hogy ez egy üzleti lehetőség. Nos ez az első beszélgetésben kimaradt és arra hogy munkahely két válasz létezik: igen vagy nem. Erre sem kaptam konkrétumot csak hogy jöjjön el és átbeszéljük.

Ha valaki kíváncsi az illető pontos adataira, itt nem teszem közzé de privátban megírom szívesen, hogy más nem kereüljön asonló helyzetbe.

Ha valaki állást keres, nem biztos, hogy egy pár ezer forintos vidéki út és egy pár óra elpazaorlt idő - főleg ha családjától ál fel - anyira jó ómen egy ilyen cégnek.

Nos az én olvastomban ez az ACN.

Hát nem tudom mire tanítják ügynökeiket, de hogy nem tiszességes üzletszerzés az biztos!

2015. ápr. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!