Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mcdonalds-ban Budapesten...

Mcdonalds-ban Budapesten dolgozik valaki?

Figyelt kérdés
Mennyi az alapotok?munkahelyet akarok váltani de ha 110000 forint ott is az alap akkor fölösleges.
2011. nov. 23. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én dolgoztam.


Milyen alap? És milyen beosztásban? Ha kasszás, vagy konyhás akkor ott nem fogsz kapni 100 felett azt garantálom. Tegyük fel, hogy napi 8 órát dolgozol (+ átöltözés és kasszaleszámolás azaz +1 óra ingyen munka) napi kb. 4000-4500 forintot kapsz. Ezalatt a 8-9 óra alatt 20 perc ebédszüneted van és ennyi. Végig mint szó szerint robotolsz főleg ha valami központi étterembe vesznek fel... nagyon hitvány munka.


Ha menedzser vagy, kapsz 110-120-at, és én úgy vettem észre nem csinálnak szinte semmit kivéve az alkalmazottak b*sztatása.

2011. nov. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
valaki biztos dolgozik ott, egyébként ki nyitná ki a boltot?...
2011. nov. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

110 000 Ft alap???? Ne is álmodj róla! Habár BRUTTÓ-ban annyi kb, NETTÓ-ban, amit kézhesz kapsz belőle 86 000-et. (650 Ft/óra) Én legtöbbet 91 000-et kaptam ott. Még kimondani is szégyen (!), de nem én tehetek róla, hogy ilyen tróger cég, a 100% munkát elvárja, de fiztésben nem köszöni meg. Ja igen, nehogy többet kelljen fizetni az alkalmazottnak, nem írják elő az érettségit, hanem csak 8 általános. :(

Heti 5 nap, napi 8 óra (ahol én voltam, ezt tiszteletben tartották), de nem biztos, hogy a szabadnap az hétvégére esik. (a szabad vasárnap miatt én inkább mindig szombatra írtam magam, hogy szombat esti buli után ne kelljen menni dolgozni vasárnap) Enni nem lehet semmit, csak azt ami a kajához tartozik, napi 20 percben (később a kaja mennyiséget is lecsökkentették, hivatkozva a válságra stb.) Vállakozó tulajdonában kb ennyi a munkabér, de "központi" = McDonalds Magyarország Kft (vagy mi) Gyáli út 3. ott még alcsonyabb. Szóval csk nagyon végszükség esetén ajánlom!

2011. nov. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat maradok a metrónál asszem bár az se jobb....
2011. nov. 23. 18:35
 5/5 anonim válasza:
metró? BKV vagy az áruház? ha előbbi, akkor üdv kolléga! :D
2011. dec. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!