Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Dolgozik valaki Yisk áruházban?

Dolgozik valaki Yisk áruházban?

Figyelt kérdés

Egy kérdésem lenne, hogy az orvosi vizsgálathoz szükséges-e tüdőszűrő?

A testvéremet vennék fel, hétfőn már utaznia kéne üzemorvoshoz Pestre és nem tudja neki senki megmondani, hogy kell-e tüdőszűrő lelet, neki nincs most érvényes. A másik kérdés, hogy téynleg csak egy üzemorvosa van az egész országban levő Yisk áruházaknak és csak Pesten?? Ha valaki tud segíteni, kérem segítsen.

Köszönöm szépen előre is a választ!


2011. nov. 26. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:

jysk

tüdőszűrő tuti kell

2011. nov. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elnézést Yisk, csak siettem a kisfiam miatt, de a lényegen nem változtat. Én is így gondoltam egyébként,hogy szükséges a lelet.:)
2011. nov. 26. 13:41
 3/6 A kérdező kommentje:
és ismét elírtam Jisk :))
2011. nov. 26. 13:41
 4/6 A kérdező kommentje:
és harmadszor rendesen Jysk, bocsánat :))
2011. nov. 26. 13:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Tüdőszűrő??? Tőlem soha sehol nem kértek tüdőszűrő leletet. Minek? De ha kellene is, akkor szólnának előre, hogy vigyen.
2011. nov. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pedig egy rendes üzemorvosi vizsgálaton az első amit elkérnek az a tüdőszűrő lelet. Mivel fel kell vezetni a kartonodra, hogy fertőzésektől mentes a tüdőd.
2011. nov. 26. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!