Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ki kell lépnem a Rébusztól?...

Ki kell lépnem a Rébusztól? (diákmunka)

Figyelt kérdés

Pár éve dolgoztam diákmunkásként a Rébusznál. Azt mondták, ha rendes állásom lesz (ami nem diákmunka), akkor tőlük ki kell lépnem.

Lassan két hónapja van most állásom, de egész eddig elfelejtettem ezt a Rébuszos dolgot. El kell mennem hozzájuk kilépni? Vagy esetleg ha ennyi ideig nem jelentkeztem, automatikusan kiléptetnek?

Előre is köszönöm!


2011. dec. 15. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menj be,és beszélj velük.Nem kell feltétlenül hangsúlyozni,hogy már két teljes hónapja dolgozol,mert akkor lehet kitalálják fizess valamilyen jogcímen (pl.értesítés elmúlasztása) büntetést,de mondd meg nekik,hogy nem vagy már diák,nem is érdekel a diákmeló, mint olyan.Ja és biztos,ami biztos,legyen nálad a tarsolyodba egy munkáltatói igazolás is,hogy annál a cégnél dolgozol.Így tuti el kell hinniük.De ezt a papírt csak akkor vedd elő,ha valami gebasz van,elkezdenek kételkedni,vagy akármi.
2011. dec. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

dolgoztál közben náluk, miközben főállású munkád volt?

vagy csak be voltál regisztrálva


mert akkor semmit se kérhetnek számon

2011. dec. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Összesen 3 napot dolgoztam náluk, ennek már vagy másfél éve. Azóta nem volt közöm hozzájuk. Ez a munka pedig, ugye csak két hónapja van. :)

Azt hiszem, akkor a jövőhéten benézek hozzájuk. :)

2011. dec. 15. 13:58
 4/4 anonim ***** válasza:

sztem párhuzamosan nem dolgozhatsz diákszövetkezetnél és főállásban


de ha csak regisztrálva vagy náluk az nem jelent semmit

2011. dec. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!