Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez valóban ilyen egyszerű és...

Ez valóban ilyen egyszerű és tökéletes?

Figyelt kérdés

Az alábbi linken egy elég könnyű módszer található pénzkeresésre pontosabban nyerésre. Szerintem nem én vagyok az első aki ebbe belebotlik barangolva az interneten. A módszer amit leírnak működik, kipróbáltam játékpénzzel, de valamiért még is hihetetlen.

Kicsit hosszú de azért érdemes elolvasni. Nem MLM meg hasonló eszetlenségek...

[link]


2011. dec. 15. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. dec. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ennek a kivédésére általában vannak felső tétkorlátok.

Ha ezekben a kaszinókban nincsen, az furcsa lenne...

2011. dec. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A matematiai modell elméletben tényleg működik, sőt, még tovább is lehet fejleszteni, hogy mindkét színt megjátszod egyszerre, és a vesztes tétet duplázod, a nyertest meg kedzed elölről, így elméletben minden körben nyersz, ha nem nulla jön ki. Régebben csináltam is rá szimulációt excel-ben. Azt ugyan nem vettem bele, hogy mi van, ha a nullát is megjátszottam volna folyamatosan, de a mindkét szín elég biztosnak tűnt papíron. Sajnos azonban még a véletlenszámgenerátorral is kijött néha 10-15 pörgetésen át tartó hosszú azonos színű sorozat, ami nagyon nagy bukó.
2011. dec. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van felső tétkorlát. A játék előtt lehet választani három lehetőség közül, hogy mennyi legyen az alsó és a felső tétkorlát.
2011. dec. 16. 13:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen egyszerű, csak ma már az online kaszinókban is figyelik és kitiltanak, ha ilyet játszol. Elég egyszerű egy szkripttel figyelni, ki tesz ilyen téteket, függetlenül attól, hogy közben játszol-e más játékkal is.
2011. dec. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Valahogy éreztem, hogy ez így túl szép... Köszi, én nem értek az ilyen netes dolgokhoz...

Azért a játékpénznél hagyják ezt a taktikát használni :D Jó kis csalogató és hirdetik is, pl facebookon.

2011. dec. 16. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!