Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mellém állna valaki mint mentor?

Mellém állna valaki mint mentor?

Figyelt kérdés

Tőzsdéről szeretnék mindent megtudni de mindent

van egy kis pénzem 5000 euró nem sok de kezdetnek ez is elég volna az álmom pedig hogy gazdag legyek

Tőzsdézni akarok de előtte szeretnék mindent megtanulni amit lehet


2011. dec. 25. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, tőzsdén mennyit keresnél vele, de nekem van egy ajánlatom: ügyvédi szerződéssel kölcsönvenném két évre, és kétmilliót adnék vissza (tehát a banki kamat több mint dupláját). Negyedévente fizetném a kamatokat és a tőkét is. Vállalkozást szeretnék indítani, arra kell, tehát nem villanyszámlát vagy adósságot fizetnék belőle :) Ha érdekel az ajánlat, keress meg.
2011. dec. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én lennék a mentorod, évek óta az árutőzsdéből élek. A kérdés csak az, hogy mennyit ajánlasz?
2011. dec. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
első vok, bocs félreírtam: egy év múlva két misit adnék vissza.
2011. dec. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy Látom valahol másfele érdeklődöm
2011. dec. 26. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!