Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Reklamálhatok, ha a boltban...

Reklamálhatok, ha a boltban kétszer számoltak egy terméket? Az eset kb.2 hete történt.

Figyelt kérdés
Sajnos egy távolabbi városban van az üzlet, ezért nem tudtam visszamenni eddig. De csak későn vettem észre, hogy kétszer szerepel a blokkon az áru.

2011. dec. 29. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Utólag nem tudsz ilyesmi miatt reklamálni, csak azonnal, ott helyben. Mégis mivel bizonyítanád, hogy bár a blokkon kétszer szerepelt az áru, valójában csak egyet hoztál el?
2011. dec. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan tudod bizonyítani, hogy csak egy terméket vettél két hét távlatából? Még ha azonnal észreveszed... de így, nem hiszem, hogy lehetséges.
2011. dec. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Na igen, bizonyítani nem tudom. Sajnos akkor buktam ezt az összeget.

Köszönöm a válaszokat.

2011. dec. 29. 13:54
 4/6 anonim ***** válasza:
utólag is reklamálhatsz, ha pl kamerás a bolt, de akkor sem 2 héttel később...ez a tanulópénz, kasszától nem jövünk el blokkellenőrzés nélkül ;)
2011. dec. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem. "Pénztártól való távozást követően reklamációt nem fogadunk el..." Eseted kivétel, ha rögtön visszamentél volna a pénztárhoz blokkal a kezedben, akkor kivételt tettek volna.
2011. dec. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mennyit buktál?
2011. dec. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!