Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha a media marktban veszek...

Ha a media marktban veszek valamit es nem jo visszafizetik az arat?

Figyelt kérdés
vettem egy laptoptaskat de kicsi es azt mondtak, hogy 3 munkanapon belul visszavihetem ha nem jo. a kerdesem az lenne h vissza adjak az arat vagy le kell vasarolnom? illetve h a media markt minden nap nyitva van akkor nekik mi szamit munkanapnak? (ma vettem)
2011. dec. 29. 22:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hát, ezt nagyon rossz helyre tetted...
2011. dec. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
a vasárnap nem számiit munkanapnak. a többi igen, ha ma vetted, akkor még hétfőn visszaviheted, bár nemtudom hogy visszaadják e az árát.
2011. dec. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Csakis akkor, ha még nem szekszuáltál bele.

Egyébként nem szokás pénzt visszaadni, max levásárolhatod.

2011. dec. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
levásárolod vagy utalványt adnak, 3 munkanap
2011. dec. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Pénz vissza nem adnak. Ezt jól legyezd meg. Sehol.

Max ha fél óráig tombolsz a vevőszolgálaton akkor talán esetleg.

Azonban levásárolhatod az árát, ha visszaveszik. Persze alap a bontatlan csomagolás, vagy legalább normálisan visszacsomagolt áru.

2011. dec. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
37%

3 munkanapig a pénzt is vissza kell fizessék. Eleinte lehet kötözködnek, aztán majd azt mondják hogy vásárold le, de ha kitartó vagy, akkor vissza fogják adni a pénzed.

Más kérdés, hogy laptopot nem célszerű media marktban venni, mert a hardverapron vannak használt de gyári garanciás laptopok, amelyeknél ugyanaz a konfiguráció fele annyiba kerül kb. És ugye ha gyári garis, akkor ugyanazt tudja mint az eredeti.

2011. dec. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

a normális válaszokat köszönöm.... :)

de holnap is visszavihetem akkor akár, igaz?

igazából a levásárlassal csak annyi a bajom, hogy nem tudnám semmi hasznosra levásárolni, amire szükségem lenne , ahhoz meg egy kicsit drága volt

, hogy hülyeségekre költsem. .. pedig direkt akkorát vetttem amekkorát irtak h kell, de kb 1cm hijján nem jo.. és nincs is belőle nagyobb :S

jo lenne, ha visszafizetnék :(

2011. dec. 29. 22:43
 8/17 anonim ***** válasza:
De akkor vegyél egyel nagyobbat. Mi abban a gond?
2011. dec. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
abból a fajtából csak az az egy méret volt. amik nagyobbak voltak azok otrombán néztek ki de nagyon... :(
2011. dec. 29. 22:48
 10/17 anonim ***** válasza:

Sajnos ebben az esetben kizárólag a rugalmasságukra és jóindulatukra számíthatsz. Ha jól értem, akkor a termék nem hibás, csak a te céljaidnak nem felel meg.

Más a helyzet akkor, ha ugyan nem hibás, de eltérő a tulajdonsága, mint ami fel van tüntetve rajta. Esetedben ha a pontos méret szerepel a csomagoláson, s a valóság más, akkor jogosan reklamálhatsz.

2011. dec. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!