Vegyek most aranyat?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 17:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mit akarsz vele kezdeni?
2012. jan. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Megtartani a pénzem értékét.félek az államcsődtől v. Forint eléttéktelenedésétől
2012. jan. 3. 18:55
 3/13 Sovcsik Krisztián ***** válasza:

[link]


Ezzel nem igazán őrzöd meg az értékét. Ugyanolyan részvény, mint a többi, ami kipukkadt.

Biztosítás, amit a ptk. véd és nemzetközi kötvény alap: biztonságos és nem vehetik el.

2012. jan. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Fizikai aranyra gondoltam. Pont ez az amit sose vehetnek el .ha államcsőd van akkor is a tied marad
2012. jan. 3. 20:05
 5/13 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
OK akkor gyakorlati kérdés, hogyan fizetsz vele?
2012. jan. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
arra a celre vasarolnal aranyat hogy ha bekovetkezik az ossze omlas arra tokeletes. Mindig fogsz talani olyan helyet ahol azonnal penzre tudod cserelni. Ajanlott kisebb lapokban folyamatosan vasarolni es nem egyszerre beszerezni a kivant mennyiseget.
2012. jan. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
És ki fogja beváltani? Én úgy emlékszem azért találták fel a pénzt, mert nem volt elegendő aranyfedezet a világban. Azaz kinek kellene arany, ha nem lehet semmivel sem fizetni és még megenni sem lehet? /bocsi, józan paraszti kérdés, mert ezeket nem értem/
2012. jan. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"És ki fogja beváltani? Én úgy emlékszem azért találták fel a pénzt, mert nem volt elegendő aranyfedezet a világban. Azaz kinek kellene arany, ha nem lehet semmivel sem fizetni és még megenni sem lehet? /bocsi, józan paraszti kérdés, mert ezeket nem értem/"


Ha megfelelő minőssítésü aranyrudat vásárolsz azt a világon bárhol megvásárolják tolled a kereskedok. Most egy állam csödre valo felkeszülesről beszelünk es nem egy világégésről:) Attol hogy becsodol egy orszag az elet nem all meg. A nagy vallsagokon a nagyhalak mindig megszedik magukat.

2012. jan. 6. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
44%
Ha csak egy állam csődjéről beszélünk ami nem rengeti meg alapjaiban a pénzpiacot, akkor viszont az arany is egy szimpla részvény benne, ami az elmúlt hónapban esett 20%-t. Akkor ez miért is lenne jó befektetés?
2012. jan. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A reszvenyek barmikor el ertektelnedhetnek, az arany mar parszor felfujodott, spekulativ eszkozz lett es miutan kipukkant ismet a menedek funkciot latta el.


Az hogy most ennyire zuhan az ara jo beszallasi lehetoseget biztosit. Fizikai aranyat csak evtizedekben gondolkodva vasarol az ember. A kerdezonek nem az a fontos hogy mennyit fog nyerni X ev mulva az ugyleten, hanem egy olyan eszkozt keres aminel nem kell azon aggodnia hogy marol holnapra teljesen elertektelenedik.

2012. jan. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!