Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendelni szeretnék az www.ebay...

Rendelni szeretnék az www.ebay.com-ról, mennyi lenne a kiszállítási díj ide Magyarországra a házamhoz ( Pest megyében ) és mennyi idő múlva szállítanák ki körülbelül?

Figyelt kérdés
2012. márc. 10. 08:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Jaj, ez lemaradt... és mivel ott dollárban vannak az árak nekem is dollárban kellene fizetnem, vagy az összegnek megfelelő forintot?
2012. márc. 10. 08:18
 2/5 anonim ***** válasza:

Minden terméknél meg van adva a termék alatt, hogy mennyi a szállítási költség. Általában postával küldik, nem futárszolgálattal (ha erre gondoltál), mert az külföldről már nem érné meg, olyan drága lenne.

Gondolom PayPalon keresztül fogsz majd fizetni. Én úgy szoktam, hogy ha megnyertem a cuccot, akkor megjön az e-mail utána, hogy mennyi a végösszeg, ez már a szállítást is tartalmazza. Pontosan (!!!) ennyi pénzt küldök, ebay-on keresztül (azt majd látni fogod hogy hogyan kell ha még nem csináltál ilyet). Ha így csinálod, automatikusan dollárban vonja le, amit aztán átvált forintra, és így kerül le a számládról. Tehát látni fogod a dollár és a forintmozgást is. Kérdés?

2012. márc. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A szállítási idő is meg van adva mindig a terméknél. Ott van a handling time, vagyis hogy mennyi idő alatt adja postára az összeg beérkezése után. És ott van az estimated delivery, ez pedig a várható megérkezés.
2012. márc. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. márc. 11. 09:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesen :)
2012. márc. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!