Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol válthatok USD-t HUF-ra...

Hol válthatok USD-t HUF-ra Budapesten a legjobb árfolyamon?

Figyelt kérdés
Nagyobb mennyiségről van szó, ezért nem mindegy.

2012. márc. 23. 09:26
 1/10 anonim ***** válasza:

A pénzváltólk kicsit jobban váltanak mint a bankok.

A legjobban a középárfolyammal járnál,azt bankban,számlán teheted meg (dollár számláról utalás forint számlára) ha elég nagy az összeg akkor középárfolyamon megy

2012. márc. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Oktogonnál az egyik pénzváltónál kb 2 Ft különbség van a vételi és az eladási ár között, de nagyobb mennyiségnél kérhetsz egyedi ajánlatot is.
2012. márc. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
belvarosban, pénzváltóban és pofátlanul alkudni kell, ha megfelelö mennyiség van nálad!
2012. márc. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Lehet alkudni?! Még sose hallottam ilyet:)
2012. márc. 23. 10:10
 5/10 anonim ***** válasza:
hogyne lehetne...a kiírt árfolyam a mamoknak való, akik nem mernek...mondod, hogy akkor lenne ennyi meg annyi dollárod, mondjon egy jobb árat a kiírtnál! Felhívja a fönökét az meg bemondja a tuttit, és akkor még ha van pofád, és elég pénzed, abból még 1-1,5Ft-ot mindig lehet lecsípni...
2012. márc. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerinted mi számít nagyobb összegnek dollárban? Négy vagy öt számjegy?
2012. márc. 23. 11:01
 7/10 anonim ***** válasza:

1m Ft felett már szépen lehet alkudni. èrtelemszerüen, minél többet váltasz, annál nagyobb a "kedvezmény"...


500eFt alatt esélytelen vagy!

2012. márc. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A keletiben az arabok is nagyon jól váltanak :)


Bár oda milliókkal tuti nem mennék egyedül.

2012. márc. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az araboktól tartok. Valószínűleg átvágnának a számolásos trükkel:(
2012. márc. 23. 18:36
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, az arabok felejtősek (váltottam már a keletiben 1500 USD-t a banki vételinél sokkal jobban, de akkor az ismerős taxis vitte a pénzt és paráztam rendesen. Egyik ismerősöm kb 200ezret bukott egy keletis arab csalónál).


Oktogon pénzváltó (a Burger mellett) a legjobb szerintem (még csak eurót váltottam, de azt nagyon jól adták - akkor 263 volt a vételi 264.5 az eladási).

2012. márc. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!