Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nemrégiben belefutottam egy...

Nemrégiben belefutottam egy oldalba és elgondolkodtatott. www.csalás. Info Szerintetek van értelme egy ilyen kezdeményezésnek?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 13. 04:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, csak akit átvernek legtöbbször olvasni sem tud. Mert ugyebár ha elolvasná a szerződést amit aláír, akkor látná mire akarják rávenni...
2012. ápr. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak nálam nem jön be az oldal?
2012. ápr. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem a csalás.lap.hu jött be, de ennek is örülök, sok hasznos infó közül szemezgethetek itt.Kösz az ötletet!

Szerintem egyébként van értelme, hogyne lenne, nem árt, ha lerántják a leplet a csalókról, sajnos így is marad épp elég becsapható, naív alany.

2012. ápr. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

LOL, a pofátlanságnak is van határa! :D Leírják, hogy mitől csalás a csalás, aztán jön a legtipikusabb átverés, amivel találkozol:


"Hasznos és átverés mentes infó:


Pénz- és vagyonteremtés pénz nélküli trükkjei!

Tippek trükkök, gyakorlatban alkalmazható információk, melyek segítségével növelheted vagyonod, csökkentheted kiadásid."

2012. ápr. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha nem ön be az oldal ne másold, kézzel írd be és ékezettel!
2012. ápr. 13. 10:33
 6/10 anonim válasza:
Nem mi írjuk rosszul, rossz a webcím. Belinkelnéd?
2012. ápr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
de igen, ti írjátok rosszul. [link]
2012. ápr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
csak éppen délelőtt óta bezárták az oldalt.. pfff
2012. ápr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nincs bezárva.

Próbáld újra.

Aki itt vádaskodott legyen kedves, ossza meg velünk is bizonyítékait! Persze ha vannak!

Szerintem ezt a reakciót mint rágalmazást teljesen érthetően kifejti az oldal!

Idézem mert hasznosnak vélem, szerintem támogatni kellene a kezdeményezést és nem irigykedni!


"Ha valakit a megfelelő információk és bizonyítékok hiányában megvádolsz, állításaid csak feltételezésekre, hasonlóságokra építed ugyan olyan kárt okozol mintha állításod igaz lenne, csak ebben az esetben a csalást Te követed el, mert másokat valótlan információkkal megtévesztesz, tévedésben tartasz és érzelmeikre (félelmükre) hatva manipulálod őket."

2012. ápr. 19. 21:00
 10/10 anonim ***** válasza:
OK, ezek szerint átmeneti volt a gond, gondolom elfogyott a sávszélesség.. Na mindegy. Kérdező, a te oldaladról van szó, nyilván itt reklámozod, azért véded annyira. A kérdésed nyilván nem ártatlan kérdés, mert akkor elfogadnád a negatív reakciót is.
2012. ápr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!