Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jelentkeztem egy otthoni...

Jelentkeztem egy otthoni munkára és ezt a szöveget kaptam vissza, beszéltem a gyerekkel szerződést is kötnének minden vki utazik ilyesmiben? Mert azt mondta hogy főlleg a telenor nál vannak emberek akiknek már beszerelték .

Figyelt kérdés

Köszönöm megtisztelő megkeresését!


A havi 400.000 Forintért mi elhelyeznénk Önnél egy kis készüléket, amely vezetékes telefonvonalra csatlakoztatunk rá, kizárólag adattovábbítás céljából. Tehát mi NEM telefonálásra használjuk a vonalat, hanem kizárólag adattovábbításra, amelyre azért van szükségünk, hogy fokozni tudjuk számítógép-parkunk teljesítményét. Ezekkel a számítógépeinkkel bonyolult számítások végzünk gyógyszergyártó cégeknek, hogy ők ki tudjanak fejleszteni olyan készítményeket, amelyek a daganatos betegségek hatékony kezelését teszik lehetővé.


Fontos, hogy mindez Önnek egy fillérjébe sem kerül, hiszen, ahogy említettem, nem telefonálásra használjuk a vonalat!


Az egyetlen kellemetlenség, hogy amíg a készülékünk Önnél elhelyezésre kerül, Ön nem tudja a vezetékes telefonját használni. Ez azonban a mobiltelefonok korszakában, úgy érzem, nem jelenthet problémát.

Hogy ezt a kis kellemetlenséget feledtessük Önnel, és hogy bizalmunkat kifejezzük Ön felé, hajlandóak vagyunk már az 1. napon 50.000 Forintot készpénz formájában Önnek átnyújtani, majd a fennmaradó 350.000 Ft-ot azt követően, hogy letelik az 1 hónap.


Ahogy a hirdetésben is jeleztem, készülékünk kizárólag analóg telefonvonalakon működik. Kérem, írja meg, hogy Ön rendelkezik-e ilyen vonallal, és amennyiben igen, mely szolgáltatónál!


Amennyiben bármivel kapcsolatban kérdése merülne fel, kérem, adja meg telefonszámát, hogy felhívhassam, és megválaszolhassam azokat!


Válaszát előre is köszönöm!


2012. máj. 7. 15:55
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ez nekem gyanús, fölöttébb gyanús... Én biztos nem engedném.
2012. máj. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Valami nagyon sántít. Nincs elegendő saját kapacitásuk? Még az én telefonvonalam is kell nekik? Na ne.... Bűzlik, de nagyon.
2012. máj. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
kiváncsiságból felhívtam én is. Kértem egy minta szerződést. Telefonba azt mondta, még amit a hírdetés és a válasz levél nem tartalmaz, hogy azért van erre szükségük, mert a magyarországi internet hálózat nem tesz lehetővé elegendő sávszélességet ahhoz, hogy számításukat végző gép parkjukat kiszolgálja. "A kifizetés folyószámlára történik hónap végétől 30nap áll rendelkezésükre erre, de eddig 10napon belül megtörténtek a kifizetések." Cég nevet nem mondott a telefonba, csak a cégünk és gyógyszer ipari cégek kifejezést használta. Lehet épp metrón volt, de időnként volt egy kis háttérzaj. Ha valaki próbálkozna ilyesmivel cégjegyzék számot kérjen ezt apehnál le lehet ellenőriztetni ill elvileg azt is, hogy mi a cég profilja. Végső esetben lakásba úgy beengedni, hogy legyen velünk pár kidobó ember is :D.
2012. máj. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

megjött a minta szerződés ezzel a cégnévvel és címmel:

Brand Knowledge Enterprise Relationship Limited (95 Wilton Road, Suite 3, London SW1V 1BZ, United Kingdom) ezt dobta a google: [link]

2012. máj. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ebben az sántít, hogy az elején azt írja, főként a Telenornál vannak ügyfeleik. Alul meg azt, hogy csak analóg telefonon működhet ez a dolog. Tudtommal a Telenor egy mobilszolgáltató, szóval wtf?


Egyébként kérd el a szerződést és tüzetesen nézd át, kimondottan a buktatókat keresd. Szinte biztos, hogy van benne. De az is lehet, hogy nincs szerződés.

Ha nincs szerződés, vagy nem akarják előre odaadni legalább egy hétre, hogy átnézd, akkor tuti átvágás.

Meg különben az is több mint hihetetlen, hogy 800 ezret ér nekik a te kis telefonvonalad (ha ők kifizetnek neked 400-at, még egyszer ugyanannyit kifizetnek a navnak adó formájában). Most néztem, a upc-nél pl. már havi 500 Ft-ért van telefonvonal. Minek fizetnék ki a vonal havidíjának a másfélmilliószorosát(!!!!!) ahelyett, hogy hívnának egy szerelőt és abból a pénzből beköttetnének egy félmillió telefonvonalat? Te mit tennél a helyükben? Mert én tuti köttetnék inkább saját vonalat..

2012. máj. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Komolyan érdekelne miről szól ez az egész.. még ha 5-10 ezer forintot ajánlanának... akkor is kiváncsi lennék, de azt mondanám végülis..

Na de 400k.. havonta.. na persze, amikor egy albérlet is 30-50 ezer.. amikor annyi telefonvonalat bérelnek amennyit akarnak.. Ez vaalmi oltári baromság, a tippem csak az ,hogy a beetetés valamelyik fázisában megpróbálnak valami regisztrációs díjat gyűjteni, mást nem tudok elképzelni.

2012. máj. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

atyaúristen! És azon nem gondolkoztál, hogy ténylegesen munkát végezz a pénzért?!? A sok buta és lusta embert annyira könnyű átvágni, ezt most is láthatjuk!


RÁDUG A VONALADRA EGY KÉSZÜLÉKET, AMIRŐL 0-24 ÓRÁN, EGY HÓNAPON KERESZTÜL HÍVJA AZ 1600FORINT/PERC DÍJÚ SAJÁT EMELT VONALAS SZÁMÁT! EGY HÓNAPBAN HÁNY PERC VAN?!? MENNYIBE FOG EZ NEKED KERÜLNI? SZÁMOLJ! ÉS GONDOLKOZZ MÁR, AZ ÉG SZERELMÉRE!

2012. máj. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mármint "emelt díjas számát"!
2012. máj. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
helyben fizetnek 50.000et kpba 10 perc után lekérdezem telefonom egyenlegét. ha nő az összeg kidobom a kukába a készüléket :D. De felhívnám telefon szolgáltatómat, hogy ez egyáltalán lehetséges-e. Közben írtam levelet a BrandKERnek, kiváncsi vagyok jön-e válasz és ha jön akkor milyen.
2012. máj. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]



de ezt még most is nehezen hiszem el.. mármint hogy gondolhatta, hogy nem kapják el.. :)

2012. máj. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!