Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Dubli Golden Team "Arany...

Dubli Golden Team "Arany Bennfentes" csomag tényleg jó?

Figyelt kérdés

A hirdetésükbe azt írják "napi 40-50 euró" nyereséget szerezhet ( arany csomaggal) egy tapasztalt-dubli felhasználó.


Erre akkor jöjjenek a kérdések:


- Mi takar a "tapasztalt" a dubliban?


- Az "oktatási tréningjük" milyen?

Érds: Sablon, közhelyes oktatás vagy ténylegesen használható?

( tudom, hogy a dubli nem MLM de rengeteg mlm-nél hasonlóan hirdetik a "csodálatos tréningeket és oktatást" de közbe egy rakás turó amit "oktatnak." ( tsz kivétel de még olyannal nem találkoztam)

Tehát a kérdés lényege, hogy ténylegesen jó a "tréningjük" és nem csak marketing?


- Valóban fixen lehet keresni (átlagban) a csomaggalm vagy csak pr duma?


Miért kérdezem ezeket?


Mert az arany csomagnál elég szép tőkét kell befektetni...

+ egyébfajta havidíjak.


Ezért szerintem érthető, hogy tényleges gyakorlati tapasztalatokra kiváncsi az ember, és nem csak pr-es reklámokra.


Ezért kérném, hogy a kérdésre lehetőleg ne átlag dublisok, hanem "arany bennfentesek" válaszoljanak.

Nem kell szégyenlősködni :)



Előre is köszönöm a válaszokat!



#arany #DubLi #dubli golden team #arany bennfentes csomag
2012. máj. 15. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
jaj, nehogy már beszopd!
2012. máj. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Cula14 válasza:
Aki nem próbálta még az xpress-t az persze hogy szkeptikus!!! :)
2012. máj. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A tehénszar meg tele van vitaminnal, egészséges, és finom is! Aki nem próbálta, az persze, hogy szkeptikus!
2012. máj. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!