Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vatera levédett ajánlat?...

Vatera levédett ajánlat? Hogyan működik ez? Rejtett minimál árnál ha azt meghaladom akkor kiírja a gép, hogy elérték a minimál árat a licittel? Mert hiszen rejtett az ajánlatom. Az csak akkor lesz 'aktív', ha felüllicita vki az árat.

Figyelt kérdés
Vaterán ha levédett ajánlatot akarok tenni, akkor a terméklapon az ajánlatom beírása után automatikusan levédett lesz az ajánlatom, tehát nem írja ki a gép az ajánlatom összegét, illetve egy licit lépcsővel mindig emeli a gép -persze csak az én ajánlat összegem határáig- amikor valaki nagyobb licitet tett az aktuálisnál?

#vatera #minimálár #licitlépcső #levédett ajánlat #rejtett minimál ár
2012. jún. 5. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy írtad.
2012. jún. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valóban így van, ahogy leírtad. A levédett ajánlat arra jó, hogyha nem tudsz gépközelben lenni, amikor lejár egy általad licitált aukció, és van egy bizonyos összeg, amit szánsz rá. De lehet, hogyha más nem licitál, akkor sokkal kevesebbért lesz a tied. Másra is jó, leginkább én erre szoktam használni: ha nagyon kell valami, és látom, hogy többen is versenyben vannak, az utolsó 1 percben szoktam jóval magasabb árat kínálni, hogy nehogy lemaradjak!
2012. jún. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!