Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tadawul FX treader - demo....

Tadawul FX treader - demo. Hol lehet megnézni a tőkémet?

Figyelt kérdés

2012. jún. 7. 11:43
 1/4 anonim válasza:

Ezt meg hol a bánatban találtad? Biztos, hogy ez a legjobb demo számla, ami nyitható? Én nem akarlak rábeszélni, hogy ilyen névtelen brókernél nyiss élő számlát, akkor meg demot is minek... :)

Hogy válaszoljak is: Metatraderben látod a tőkédet, illetve le is tudod kérdezni bármikor AccountBalance() ...

2012. jún. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi, te mit ajánlanál? Előre is köszi:D
2012. jún. 10. 12:51
 3/4 anonim válasza:
Nem tudom, mire kell, de FXOpen pl. ha nincs pénzed, mert van jó centes számlájuk. Ha még az 500-as áttét se elég, akkor Exness, ha meg tele vagy lével, és 100-as áttét is működik, akkor gyakorlatilag vannak ezrével. Leginkább nézz körül itt: [link]
2012. jún. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

MT-ben Ctrl+T, majd "kereskedés" fül.


Az egyik számlám nekem is TDFX-nél van, nem volt gond vele...

2012. júl. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!