Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol tudok levelező papírt...

Hol tudok levelező papírt vásárolni?

Figyelt kérdés
Már a legtöbb papírboltot végig jártam, és sehol sem találok levelező papírt borítékkal, csak képeslapokat.. Ezt nem igazán kedvelem, mert elég kevés szöveg fér rá, ráadásul sokkal drágább. Tudtok olyan helyet, ahol esetleg van választék?

#levélpapír #levelező papír
2012. jún. 7. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire díszeset akarsz és milyen célra, a legegyszerűbb talán a postai levelezőlap. Ahhoz boríték sem kell elvileg, és nem olyan drága mint a képeslap.

Írószer boltban én sem találtam, csak amit te mondasz.

2012. jún. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hm, köszönöm a választ, családomnak, barátaimnak szeretnék levelet írni vidékről, és igyekszem minél többször gusztusosan tálalni, de sajnos sokszor nem nagyon van időm kidíszítgetni, ilyen esetre lenne jó, ha találnék valahol jópofa levelező lapot.
2012. jún. 8. 01:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!