Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ki hányra megy dolgozni és...

Ki hányra megy dolgozni és mikor ér haza? Hogy ossza be az idejét?

Figyelt kérdés

Én 8-ra megyek, reggel 6-kor kelek. 17-ig bent vagyok, 18-ra érek haza.

Egyszerűen erőm és kedvem sincs semmihez...

Biztosan van akinek nehezebb, szeretnék egy kis erőt gyűjteni. Hogy csináljátok, aki egésznap talpon van?!

21 éves vagyok.


2012. júl. 10. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:

9-re megyek, 6-kor kelek.

Ötig dolgozom, hat, fél hét körül érek haza.


Igazából hétköznap nekem sem nagyon van kedvem semmihez, bár nyáron, mikor még világos van, akkor kicsit jobban.


27 éves vagyok.

2012. júl. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én fél 5 kor kelek 5 kor beülök az autóba 6 ra ott vagyok és délután 2 kor végzek és többnyire délután 3- fél 4 fele pedig már itthon vagyok. Utána amint hazaértem eszek 4-5 óra körül megcsinálom a házimunkát megfőzök másnapra többnyire 2 napra főzök mert a párom 3 műszakban dolgozik nem mindig ér rá, és ennyi. Esetleg ha úgy van fél órám elvagyok a kertbe 7 körül pedig pihenés, 9-10 kor alvás. Persze van amikor jobban elfáradok főleg ha hajtás van meg többet kell vezetnem is, akkor van hogy többet pihenek. 26/F
2012. júl. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

elvileg 6-kor kelek (gyakorlatilag már negyed hatkor felébredek)...3/4 8-ra beérek...jó esetben 17-kor eljövök...de általában 18-ra mindig hazaérek...mosok (kézzel!!), főzök, takarítok, bevásárolok, tornázok és olvasok....


vizsgáltasd ki magad (háziorvos/vérkép) ill ivási és evési szokásaid felül kéne vizsgálni, esetleg valami sportba belekezdeni... én 14 évvel idősebb vagyok, mégis bírom

2012. júl. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkor vegul is semmi bajom... Ugyan ezeket csinalom itthon. Csak en fizikai munkat vegzek... Csiszolok, festek... Es no vagyok...

Ti mit csinaltok?

2012. júl. 10. 20:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Mármint itthon mit csinálunk?


Zenét hallgatok, olvasok, filmet nézek, netezek, barkácsolok... Ilyesmiket. Mikor mihez van kedvem.


De amúgy szoktam találkozni barátokkal, moziba vagy színházba menni, fagyizni, sétálni, kirándulni...

2012. júl. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
6:10kor kelek, 6:30ra megyek. dél, 1 körül már itthon vagyok. van hogy előbb is.
2012. júl. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Reggel 4 órakor kelek, 6 órára járok be a városba dolgozni. Délután 2-ig dolgozom, fél 4-kor szállok le a buszról, be az óvodába a gyerekért, aztán 4-re hazaérünk. Akkor ebédelek. Kétnaponta főzök. Egész napi TV-zésem este fél 7-től 7-ig a Híradó. Utána gyerekfürdetés, vacsoráztatás, az esti meséje alatt elkészítem a másnapi reggelijét, kikészítem a ruháit, ha kell vasalok, és egyebek. 8 órakor ágyba teszem, majd én vacsorázok, fürdök, készülődök a másnapra. 9 óra körül elteszem én is magam másnapra, hogy reggel 4 órakor kelni tudjak.

A kertet csak hétvégén tudom művelni, hétközben a gyerekemre, páromra sincs időm, nemhogy másra.

Állandóan fáradt vagyok (inkább idegileg, mint fizikailag), vitaminhiányom nincs, de állítólag nyomelem-hiányban szenvedek, azért van ez.


Hétvége: Szombaton nem főzök, hanem mosok, takarítok. A délutánom a gyerekemé, általában az udvaron töltjük. Szombat este belefér egy jó film is (ha van!). Vasárnap megfőzök, és a délutánom teljesen szabad, az a családomé.


Szülésem előtt a gerincem karbantartása miatt beiktattam az életembe mindig egy kis "izzasztó" tornát. A gyerekvállalással ez elmaradt. Aztán megint elkezdtem tornázni. Állíthatom, nagyon sokat számít. Mintha feltöltődnék egy kis időre tőle. Ha másra nem is, de az idegi túlfeszítettség levezetésére nagyon jó!

2012. júl. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!